رئیس اورژانس پیش بیمارستانی لرستان گفت : عملیات احیا دومین کارگر محبوس‌شده در عمق ۱۰ متری زمین در خرم‌آباد ناموفق و پیش از اعزام به بیمارستان جان باخت.

به گزارش خبر افلاک ، منصور میرزایی از پیدا شدن دومین کارگر محبوس شده در عمق ۱۰ متری زمین در خرم‌آباد خبرداد و اظهارداشت:  پس از چندین ساعت عملیات دومین کارگر محبوس شده در عمق ۱۰ متری زمین در منطقه میانگلال خرم آباد در حالی که ضربان ضعیفی داشت و کاملا بیهوش بود پیدا شد.

وی افزود: کارگردوم بلافاصله پس از بیرون کشیدن از زیر خاک توسط عوامل اورژانس به بیمارستان اعزام شد.

مدیرعامل آتش‌نشانی شهرداری خرم‌آباد عنوان کرد: ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه امروز دو کارگر افغانی مربوط به یک شرکت حفاری آب و فاضلاب در عمق ۱۰ متری زمین محبوس شدند که بلافاصله چندین اکیپ به محل حادثه اعزام شدند.

وی بیان کرد: در این حادثه ۵ نفرکارگر گرفتار شدند که ۳ نفر از آنها بلافاصله نجات پیدا کردند و دو نفر کارگر دیگر که در عمق ۱۰ متری گرفتار شده بودند پس از ساعت ها تلاش ابتدا جسد یکی از آنها پیدا شد و کارگر دوم نیز بیهوش با نبض ضعیف به بیمارستان منتقل شد.

مهدی غیبی رئیس اورژانس پیش بیمارستانی لرستان نیز در گفت‌و گو با تسنیم گفت:  پس از اعلام حادثه دو کد اورژانس بلافاصله در محل حادثه حاضر شدند.

وی افزود: یکی از کارگران محبوس شده در صحنه جان باخته بود ولی کارگر دوم پس از پیدا شدن نبض ضعیفی داشت که عملیات احیا توسط کارشناسان اورژانس انجام شد ولی متاسفانه عملیات احیا ناموفق بود و کارگر دوم نیز پیش از رسیدن به بیمارستان جان باخت. 

علی بابایی مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب لرستان  نیز در گفت‌و گو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد، با بیان اینکه حفاری مربوط به شرکت آب و فاضلاب است اظهار داشت: پروژه خط انتقال شبکه آب و فاضلاب منطقه میاگلال خرم آباد توسط پیمانکار آب و فاضلاب در حال انجام است.

وی افزود: متاسفانه روز گذشته حادثه‌ای در محل پروژه خط انتقال شبکه و آب و فاضلاب در منطقه میانگلال خرم آباد رخ داد و دو نفر در این حادثه جان باختند.

مدیرروابط عمومی شرکت  آب و فاضلاب لرستان عنوان کرد: کارشناسان و کمیته فنی  شرکت آب و فاضلاب استان در حال  بررسی هستند که آیا  دو نفرکه  فوت کرده‌اند طرف قرارداد شرکت پیمانکاری آب و فاضلاب بودند یا به طور شخصی برای پیمانکار کار کرده اند.  

وی بیان کرد: هویت کارگران برای ما هنوز مشخص نیست و پس از قطعی شدن هویت حادثه دیدگان و همچنین علت دقیق حادثه اطلاعات تکمیلی از طریق رسانه ها اعلام می شود.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم