رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلابی استان لرستان گفت: در مقوله عفاف و حجاب هم در بخش حاکمیتی و هم در بخش مردمی باید اقدامات بیشتری صورت گیرد تا برخی آسیب‌هایی که شاهد هستیم مرتفع شود.

به گزارش خبر افلاک ، حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی قدرتی شامگاه یکشنبه در نشست هم‌اندیشی شورای ائتلاف نیروهای انقلابی استان لرستان با بهرام ستاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: مباحث فرهنگی جامعه نیازمند توجه ویژه نهادهای حاکمیتی هستند و باید برای مقوله فرهنگ اعتبار مالی مناسب نیز در نظر گرفته شود.

وی افزود: در آستانه محرم قرار داریم و در این ایام مردم همه پای کار می‌آیند و کار دلی انجام می‌دهند اما در عین حال همه نهادهای فرهنگی حاکمیتی هم باید به وظایفشان عمل کنند و حمایت‌های لازم را انجام دهند.

رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلابی استان لرستان در ادامه اظهار داشت: برخی آسیب‌های فرهنگی نیازمند به توجه بیشتر و ورود دستگاه‌های حاکمیتی هستند؛ چنانکه در بحث عفاف و حجاب هنوز کار ویژه‌ای صورت نگرفته است.

وی بیان داشت: در مقوله عفاف و حجاب هم در بخش حاکمیتی و هم در بخش مردمی باید اقدامات بیشتری صورت گیرد تا برخی آسیب‌هایی که شاهد هستیم مرتفع شود.

قدرتی تاکید کرد: یکی از موضوعات مهم در بحث عفاف و حجاب توجه به حوزه آموزش و پرورش است؛ کمااینکه می‌بینیم در این حوزه ضعف‌هایی وجود دارد و بعضاً افرادی که باید مروج و معلم عفاف و حجاب در آموزش و پرورش باشند از شرایط لازم برخوردار نیستند.

رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلابی در استان لرستان در ادامه بر تقویت جریان‌های انقلابی از سوی دولت تاکید نمود و گفت: همه طیف‌ها و جریان‌های انقلابی باید برای کمک به دولت در راستای رفع مشکلات مردم کمک کنند و از انتظار این است که دولت نیز از ظرفیت همه طیف‌ها و گروه‌های انقلابی استفاده نماید.

وی خاطرنشان کرد: در برخی ادارات می‌بینیم که کارها پیش نمی‌رود و مشکلات همانند سابق وجود دارد و دلیل آن هم این است که کماکان مدیران قبلی در راس هستند و تغییر ایجاد نشده است.

قدرتی در پایان یادآور شد: امیدواریم با وحدت و همبستگی همه نیروهای انقلابی و دولت شاهد رفع مشکلات مردم و بهبود وضعیت معیشتی و فرهنگی جامعه باشیم.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس