نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: شورای نگهبان نبض نظام اسلامی است، اداره‌ای در عرض دیگر اداره‌ها نبوده و متفاوت با سازمان‌ها به جهت کارکرد است.

به گزارش خبر افلاک ، حجت‌الاسلام سید احمدرضا شاهرخی ظهر امروز در نشیت با رئیس و کارکنان شورای نگهبان در لرستان، ضمن تبریک عید سعید غدیر، اظهار کرد: امید می‌رود تمسک و توسل به امیرالمومنین حضرت علی(ع) و فرزندان معصوم ایشان، مایه سعادت و رستگاری دنیا و آخرت همه ما شود.

وی خاطرنشان کرد: غدیر یک روز نیست، کمااینکه پیام غدیر محدود به یک منطقه نبوده و جهانی است، هم منطبق بر کتاب و سنت بوده و هم منطبق بر عقل است.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با بیان اینکه شورای نگهبان حافظ جمهوریت و اسلامیت است، افزود: صحت انتخابات وابسته به تایید شورای نگهبان بوده، همچنان‌که برخی مواقع با وجود دسیسه‌ها، این مجموعه انتخابات را نپذیرفته است.

شاهرخی بیان داشت: شورای نگهبان نبض نظام اسلامی است، اداره‌ای در عرض دیگر اداره‌ها نبوده و متفاوت با سازمان‌ها به جهت کارکرد است.

وی با بیان اینکه مجموعه شورای نگهبان همچنان محکم بر پایه عدالت و به دور از تبعیض و تمایل به مادی‌گرایی فعالیت کند، گفت: ما حافظ نظامی هستیم که شهدای بسیاری برای نگهداری آن جان خود را از دست دادند، از این‌رو باید با کارجهادی و ایجاد سرمایه اجتماعی برای نظام اسلامی تلاش کنیم.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس