رئیس سازمان جهادکشاورزی لرستان با بیان اینکه بهبود ظرفیت اشتغال و رونق تولید استان با کار جزیره‌ای محقق نمی‌شود، گفت: تعامل دو طرفه باید بین بانک و دستگاه‌های اجرایی برقرار و رعایت شود.

به گزارش خبر افلاک ، سید عماد شاهرخی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ۴۹۴ میلیارد تومان طرح به بانک کشاورزی معرفی شده که تاکنون بر اساس سامانه ۱۳۱ میلیارد و بر اساس سیستم بانکی بالغ بر ۱۶۱ میلیارد تومان پرداخت شده است.

وی خاطرنشان کرد: بانک توسعه تعاون ۱۲ طرح با ۴۳۴ میلیارد ریال بوده که ۶۰ میلیارد ریال آن پرداخت شده، صندوق امید نیز ۱۲۵ طرح با ۴۴ میلیارد تومان اعتبار معرفی شده که تا کنون یک میلیارد تومان آن پرداخت شده است.

رئیس سازمان جهادکشلورزی لرستان با بیان اینکه بهبود ظرفیت اشتغال و رونق تولید استان با کار جزیره‌ای محقق نمی‌شود، افزود: تعامل دو طرفه باید بین بانک و دستگاه‌های اجرایی برقرار و رعایت شود.

شاهرخی بیان داشت: انتظار می‌رود بانک‌ها نهایت مساعدت را در خصوص کارشناسی وثایق به ویژه در حوزه کشاورزی با متقاضیان داشته باشند.

وی، با اشاره به ظرفیت ویژه استان برای بسته‌بندی و برندسازی برخی محصولات، گفت: انتظار می‌رود برای اعتبارات ۱۴۰۱ اختیار داشته باشیم که برخی رسته‌ها را خودمان تعریف کنیم، چرا که برخی ظرفیت‌های استانی در مرکز مغفول مانده است.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس