معاون سیاسی استانداری لرستان گفت: در سطح استان ضمن برنامه‌های متنوع فرهنگی در دهه غدیر، پیش بینی شد همایش بزرگ «مادران و دختران فاطمی» در ۲۱ تیرماه در مرکز استان اجرایی شود.

به گزارش خبر افلاک ، بهرام ستاری ظهر امروز در حاشیه جلسه هماهنگی مراسم دهه غدیر، در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در جلسه امروز و با توجه به نزدیک بودن دهه امامت و ولایت، پیگیری مصوبات و برنامه‌های عید غدیر را داشتیم.

وی خاطرنشان کرد: غدیر تجلی ولایت است و ولایت رکن اصلی برای نظام جمهوری است، از این‌رو پاسداشت غدیر و عید ولایت نیازمند برنامه‌های متنوع است.

معاون سیاسی استانداری لرستان از برنامه‌ریزی‌ها برای گرامی‌داشت دهه امامت و ولایت با دستگاه‌های فرهنگی استان خبر و ادامه داد: فرمانداران موظف شدند متناسب با فضای شهرستانی خود، برنامه‌های متنوعی را در این دهه اجرایی کنند.

ستاری بیان داشت: در سطح استان نیز ضمن برنامه‌های متنوع فرهنگی، گردهمایی «مادران و دختران فاطمی» برگزار و پیش‌بینی شد این برنامه ۲۱ تیرماه در مرکز استان اجرایی شود.

وی با اشاره به برگزاری یک همایش با رویکرد خانواده در ۲۴ تیرماه، تصریح کرد: این برنامه از میدان شهدا خرم‌آباد شروع و تا دریاچه کیو ادامه دارد و سپس در این فضا برنامه‌های فرهنگی اجرا خواهند شد.

معاون سیاسی استانداری اظهار کرد: مقرر شد فرمانداری و سپاه خرم‌آباد، صحنه‌آرایی را از واقعه غدیر در یک منطقه از شهر داشته باشند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس