سرهنگ رشیدی گفت:ساخت یادمان شهدای گمنام در 4 شهر لرستان آغاز شد.

به گزارش خبر افلاک ، سرهنگ محسن رشیدی اظهار داشت: احداث یادمان های شهدا یکی از مهمترین اقداماتی است که به صورت مستمر پیگیری می شود که در استان هشت یادمان شهدا نیازمند احداث هستند.

وی افزود: برهمین اساس یادمان شهدا در الیگودرز، زاغه، بیرانشهر و اشترینان در دستور کار قرار دارند که احداث شوند و تا هفته دفاع مقدس به بهره برداری برسند.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس لرستان عنوان کرد: همچنین یادمان تپه شهدای خرم آباد هم امکانات لازم را ندارد که شهرداری برای این امر اقدام کند و فضای رفاهی را برای افرادی که به این مکان مراجعه می کنند فراهم نماید.

وی تصریح کرد: شاخت یادمان های شهدا با همکاری شهرداری اجرا می شود و لازم است پیگیری ها صورت گیرد تا هرچه سریعتر یادمان ها احداث شوند.

رشیدی با اشاره به باغ موزه دفاع مقدس خاطر نشان کرد: تاکنون از مصوبات سفر ریاست جمهوری ۱۷ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان به صورت نقدی و چهار میلیون و ۴۰۰ تومان به صورت اوراق پرداخت شده که طبق تفاهم با پیمانکار قرار شد تا ۳۱ مرداد ماه این پروژه به صورت تکمیل تحویل داده شود.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس لرستان بیان کرد: البته بین ۱۰ تا ۱۵ میلیارد تومان دیگر نیاز است که پروژه به بهره برداری برسد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک