نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: محبوبیت پلیس و نیروهای مسلح بخاطر پیوند با ولایت و خدمت گذاری به ملت است که تا کنون توانسته ایم در برابر تمام دشمنان ایستادگی کنیم.

به گزارش خبر افلاک ، آیت الله سیداحمد خاتمی صبح امروز در جمع کارکنان انتظامی لرستان،کارکنان فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی را سربازان ولایت و خادمان ملت خطاب کرد و با بیان شاخصه های پلیس جامعه اسلامی، اظهار داشت: وجه تمایز پلیس در تراز جمهوری اسلامی ایران با پلیس سایر کشورهای جهان در همین است که پلیس جامعه اسلامی دارای معنویت، ایمان به خدا و آخرت،ولایت مداری، دارای شجاعت و صلابت و شهادت است.

 وی افزود: محبوبیت پلیس و نیروهای مسلح بخاطر پیوند با ولایت و خدمت‌گذاری به ملت است که تا کنون توانسته‌ایم در برابر تمام دشمنان ایستادگی کنیم.

عضوء فقهای شورای نگهبان ضمن تسلیت شهادت آیت الله دکتربهشتی و ٧٢ تن از یاران با وفایش، گفت: نظام اسلامی بصورت امانت به دست ما سپرده شده است، لذا شهداء از ما انتظارات زیادی در حفظ این نظام دارند.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به پلیس در تراز جمهوری اسلامی، تصریح کرد: پلیس ایران اسلامی در رفتار، گفتار و برخورد شایسته با مردم نشان داده است به معنی واقعی کلمه در تراز جمهوری اسلامی می باشد.

آیت الله خاتمی، بیان داشت: اعتماد و محبوبیتی که پلیس در بین مردم کسب کرده است حاصل تلاش، صداقت، درستکاری و قاطعیت آنان است که در ماموریت‌های سخت از جان خود مایه می‌گذارند.

نائب رئیس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه امروز ایران اسلامی در اوج اقتدار و عزت قرار دارد، خاطرنشان کرد: به برکت انقلاب و ولایت فقیه روز به روز بر قدرت جمهوری اسلامی افزوده شده و دشمنان هم هر روز به سمت زوال و نابودی پیش می‌روند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس