دشمن می داند هر اقدامی، قطعا جوابی متقابلانه به دنبال دارد و پاسخ های سخت به اقدامات مذبوحانه دشمن ادامه دارد.

به گزارش خبر افلاک ، سالهاست اسرائیل جنایتکار و آمریکا برای منافع و قدرت نمایی پوچ و پوشالی خود دست به هر جنایتی زده اند، رژیمی که به کودک کشی شهرت گرفته و از هیچ جنایتی دریغ نکرده اند.

بدون شک تسریع در زوال آمریکا و اسرائیل سبب شده تا آنها شروع به دست و پا زدن کنند و اقداماتی مذبوحانه انجام دهند تا به نوعی عرض اندام نمایند در حالی که همه این اقدامات آنها با پاسخ های سخت همراه است که جز شکست چیزی برایشان ندارد و مفلوک تر از همیشه روزگار را سپری می کنند.

طی این سالها اسرائیل با چراغ سبز آمریکا دست به ترور دانشمندان هسته ای و افرادی زده که گمان می کند با ترور این افراد بتواند به هدفش برسد و به نوعی از پیشرفت ایران در عرصه های مختلف جلوگیری کند در حالی که با ریختن خون هر شیهد در ایران اسلامی، خون میلیونها جوان و رهرو شهدا به جوش می آید تا راه شهدا را ادامه دهند.

مقام معظم رهبری فرمودند که دوران بزن دررو تمام شده و دشمن اگر یکی بزند، ۱۰ تا می خورد و امروز شاهدیم کوچکترین اقدام از سوی دشمن با پاسخ های سخت و پشیمان کننده برای آنها همراه است و انتقام خون شهدا گرفته می شود.

چندی پیش در اقدامی مذبوحانه دشمن دست به ترور شهید خدایی زد و از همان لحظه اول برای انتقام گیری از دشمنان برنامه ریزی شد و در صبح روز پنج شنبه ۱۹ خرداد در عملیاتی فرمانده جوخه موساد به درک واصل شد و کشور ما بار دیگر نشان داد که هر اقدامی با پاسخی سخت همراه است.

هر حرکتی از سوی دشمن، جوابی سخت به دنبال دارد

همایون رهبران کارشناس سیاسی اظهار داشت: امروز سیاست وزارت خارجه بر مبنای اقتدار است اگرچه دشمنان با ترور تلاش دارند تا از پیشرفت ایران جلوگیری کنند اما ایران اسلامی در همین مسیر به راه خود ادامه می دهد و هیچگاه از موضع خود کوتاه نمی آید.

وی افزود: امروز دیگر خبری از امتیاز دهی به دشمن نیست و در بحث مذاکرات، اقتدار حرف اول را می زند به طوری که تا زمانی تحرم ها لغو نشود اقدامی صورت نمی گیرد و دشمن می داند هر اقدامی، قطعا جوانی متقابلانه به دنبال دارد.

کارشناس سیاسی تصریح کرد: ترور سرجوخه موساد نشان می دهد هر حرکتی جوابی سخت به دنبال دارد و امروز ایران در همه عرصه ها به قدری پیشرفت داشته که هیچ کسی جرات تحرکی را ندارد.

رهبران با اشاره به لغو توقیف کشتی ایران در یونان گفت: خود آمریکایی ها می دانند اگر به صورت مستقیم وارد شوند، مستقیم هم پاسخ می گیرند لذا هر بار کشورهایی را واسطه قرار می دهند در حالی که در موضوع توقیف کشتی ها، اقتدار جمهوری اسلامی ایران به همه دنیا ثابت شد.

وی با اشاره به توان سایبری ایران افزود: دشمن بر این تلاش است تا بگوید توان سایبری ایران شکننده است و مدعی هستند امنیت سایبری بالایی دارند ولی دیدیم که در این زمینه شکست خوردند و با هک سامانه های بورسی اسرائیل، همه افکار پوچ آنها بر باد رفت.

کارشناس سیاسی خاطر نشان کرد: آنچه امروز مهم است اینکه باید روایتها را به درستی بیان کنیم و باید توانمندی ها را در قالب روایت ها بیان کنیم.

محور مقاومت در آینده نه چندان دور، ضربه وحشتناکی به اسرائیل وارد می کند

امیر علی حیدر امیری تحلیلگر مسائل سیاسی غرب آسیا اظهارداشت: اسرائیل غاصب یک حالت تهاجمی گرفته و متوجه شده محور مقاومت در آینده نه چندان دور، ضربه وحشتناکی از ناحیه سوریه به اسرائیل وارد می کند لذا به حالت تهاجمی تغییر رویه داده است.

وی افزود: در دیدار رهبری با همافران، مقام معظم رهبری فرمودند که دشمن جنگ ترکیبی، رسانه ای و روانی را شروع کرده است، در این خصوص باید از حالت تدافعی خارج و حالت تهاجمی گرفت تا عرصه بر آنها تنگ شود چرا که امروز دشمن متوجه شده است و در همین راستا جوخه های ترور خود را فعال کرده و به دنبال حذف افرادی در نظام به منظور ملتهب کردن جو و گرفتن آرامش از کشور ما است و می خواهند جو روانی رسانه ای ایجاد و کشور را به گونه ای آزار دهند که ذهن ها بر مسائل بزرگ متمرکز نباشد.

وی بیان کرد: براین اساس رو به ترور آورده و کشور ما متوجه شده در مقابل نظام سلطه و زورگویان اگر کوتاه بیاید آنها یک قدم جلو می آیند و طرح ترور فرمانده جوخه در انتقام خون شهید خدایی نشان داد که ما کوتاه بیا نیستیم.

تحلیلگر مسائل سیاسی غرب آسیا با اشاره به توقیف کشتی یونان گفت: در قضیه توقیف کشتی یونان، جمهوری اسلامی ایران انتقام را دو برابر کرد، امروز یونان کاری کرد که ما دو کشتی را متوقف کردیم، یونان روزهای اول اعلام کرد در راستای طرح تحریم کشتی را توقیف کردیم در حالی که سریعا کشور ما کشتی های آنها را توقیف کرد و ایران نشان داد هر کسی یکی بزند ما چند تا جواب می دهیم و جمهوری اسلامی ایران به یونان و کشورهای متجاوز فهماند که جمهوری اسلامی با کسی شوخی ندارد و هر کسی در مقابل ما بایستد در مقابل دنیای آنها می ایستیم.

امیری اظهار داشت: همچنین آنها دست به هک سامانه ها زدند به طوری که یک روز سامانه بنزین و یک روز تابلوهای ترافیکی را هک کردند اما محور مقاومت یکپارچه عمل می کند و رزمندگان سایبری محور مقاومت سامانه بورسی آنها را هک و بورس آن کشور دچار اختلال شد.

وی خاطرنشان کرد: امروز محور مقامت تحت فرماندهی عمل می کند و جمهوری اسلامی با دست های بلندی عمل می کند و هر جایی ضربه بزنند جوابش را در هر جایی می گیرند و امروز محور مقاومت یک دست واحد و توانمند است که با لطف خدا و کمک امام زمان(عج) و فرماندهی محور مقاومت است و جهان فهیمده ما تنها نیستیم و دست بالای دست، خداست و همه حیله ها نقش بر آب می شود.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک