مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: تیم حمایت روانی سحر جوانان جمعیت هلال احمر لرستان آماده اعزام به آبادان شده است.

به گزارش خبر افلاک ، محمد قدمی در جمع خبرنگاران این شهرستان ضمن عرض تسلیت به همه مردم ایران و خانواده درگذشتگان و آرزوی سلامت برای مجروحان حادثه تلخ آبادان، اظهار داشت: پیرو دستور رئیس  جمعیت هلال احمر کشور مبنی بر استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود، تیم حمایت روانی سحر جوانان جمعیت هلال احمر لرستان آماده اعزام به آبادان است.

 وی افزود: این تیم در راستای حمایت‌های روانی و اجتماعی فعالیت می‌کند و می‌تواند با حضور در مناطق آسیب دیده به ارائه خدمات در راستای فعالیت‌ها و ماموریت‌های تخصصی خود بپردازد.

سرپرست جمعیت هلال احمر لرستان عنوان کرد: حادثه تخریب ساختمان آبادان سبب تاسف عمیقی در بین همه مردم کشور شد و به تبع آن، جمعیت هلال احمر لرستان نیز بنا به رسالت و وظایف ذاتی خود از روز نخست این بحران، آمادگی خود را جهت امدادرسانی و اعزام‌تیم‌های تخصصی آواربرداری جستجو و نجات به سانحه دیدگان اعلام کرد.

وی بیان کرد:  تیم حمایت روانی سحر هلال احمر لرستان که متشکل از کارشناسان و داوطلبان مباحث روحی- روانی است که بنا به اعلام سازمان جوانان جمعیت هلال احمر آماده اعزام به خوزستان است و در صورت تایید نهایی و اعلام نیاز بلافاصله راهی آبادان خواهد شد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم