همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر تشکل‌های اسلامی دانشگاهیان انقلابی لرستان بیانیه‌ای صادر و بر استفاده از ظرفیت جوانان برای رفع مشکلات تاکید کرد.

به گزارش خبر افلاک ، همزمان با سالروز إزادسازی خرمشهر تشکل‌های اسلامی دانشگاهیان انقلابی لرستان بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کرد؛ 

حضرت آیت الله خامنه ای: «آزادی خرمشهر… جنگ خونین و مستمری را که خبرهای آن در صدر اخبار جهان بود فراموش کرد. در این مدت قهرمانی‌های ملت ما و شکل‌گیری نیروهای رزمنده‌ی ما، سر بر آوردن یک نیروهای جوان، انقلابی و تعیین کننده را در منطقه خبر می‌داد، و قدرتهای جهانی را از دست یافتن به هدفهای شومی که در حمله‌ی عراق به ایران جستجو می‌کردند به کلی مأیوس ساخت».

بی تردید سوم خرداد ماه ۱۳۶۱ که یادآور تاییدات و امدادهای الهی و حماسه آفرینی های فرزندان غیور انقلاب اسلامی ایران است، از ایام الله بوده و می تواند راهگشای مشکلات باشد. ملّت ایران مقاومت را از دوران خونین شهر تا کنون تمرین کرده و هر دفعه با سلاح ایمان، تقوا و جهاد فرزندان وطن، خرمشهرهایی نو می آفریند.

 اکنون که سالگرد فتح خرمشهر مقارن با شهادت پاسدار انقلاب اسلامی، «حسن صیاد خدایاری» شده است، فراموش نمی کنیم نام عملیات آزادسازی خرمشهر، «بیت المقدس» بود و إن شاء الله مسیر مقاومت تا آزادسازی قدس از لوث وجود صهیونیسم ادامه خواهد داشت. 

 همانند فرماندهان و رزمندگان جوان عملیات بیت المقدس، امروز نیز جوانان رشید انقلابی در صف اوّل مبارزه با دشمنان نظام در عرصه های مختلف هستند. سیاست های اقتصادی دولت سیزدهم که با عنوان «جراحی اقتصادی» نامیده می شود، نمونه‌ای از آن دست کارهایی است که دولت و نظام می‌تواند از جوانان تحصیلکرده و متعهد هم در زمینه تصمیم گیری، اجرا و نظارت و هم در جهاد تببین اقدامات و دستاوردهای آن استفاده نماید. البته پر واضح است که بهره گیری از نیرو و اخلاص جوانان نباید صوری و شعاری باشد و در این میان لازم است به دیگر ویژگی های لازم برای انتصاب اصلح دقت نمود.

تشکل‌های اسلامی دانشگاهیان انقلابی لرستان

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس