رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری خرم آباد گفت: پیشنهاد نرخ کرایه ۱۴۰۱ به شورای شهر ارسال شده و منتظر تایید و ابلاغ از سوی شورای شهر و فرمانداری هستیم، اما تا کنون ابلاغ نشده، بنابراین نرخ کرایه اکنون افزایش نیافته است.

به گزارش خبر افلاک ، مهدی صفر بیرانوند گفت: روزانه گشت و بازرسی سازمان حمل ونقل بار و مسافر در سطح شهر خرم آباد از ناوگان حمل و نقل درون شهری انجام می‌گیرد.

وی می گوید: سه گشت نظارت بر عملکرد ناوگان حمل و نقل درون شهری در سطح شهر از صبح تا شب فعال است.

بیرانوند گفت: پیشنهاد نرخ کرایه ۱۴۰۱ به شورای شهر ارسال شده و منتظر تایید و ابلاغ از سوی شورای شهر و فرمانداری هستیم، ولی تا کنون ابلاغ نشده، بنابراین نرخ کرایه اکنون هیچگونه تغییری نداشته و خودور‌های تاکسی که بر خلاف نرخ مصوب از مسافرین کرایه اخذ کنند، در صورت مشاهده قطعا برابر قانون با آن‌ها برخورد بعمل می‌آید.

وی گفت: از مسافرین محترم خواهشمندیم تا جایی که می‌توانند از تاکسی استفاده کنند و هر گونه تاکسی که مازاد بر نرخ مصوب از مسافرین پول اخذ کند می‌تواند با یاداشت کد تاکسی که بر روی شیشه عقب تاکسی ثبت شده به سازمان یا گشت‌های سطح شهراعلام کند تا با آن‌ها برخورد قانونی بعمل آید.

بیرانوند گفت: شهر خرم آباد حدودا ۲۳۰۰ دستگاه تاکسی درون شهری و ۸۰۰دستگاه تاکسی موقت و حدود ۱۳۰ آژانس درون شهری در سطح شهر دارد که بصورت ۲۴ ساعت آماده ارائه خدمت به همشهریان هستند.

  • منبع خبر : خبرنگاران جوان