زیویار گفت: تنها راه حل برون رفت از مشکلات و قرار گرفتن در مسیر توسعه، انجام کار جهادی همراه با وفاق و همدلی است.

به گزارش خبر افلاک به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان، فرهاد زیویار اظهارداشت: ساز و کار اداری دستگاه های اجرایی استان به گونه‌ای برنامه ریزی شود تا با استفاده از ظرفیت ها و امکانات موجود بتوان بیشترین خدمات را به مردم ارائه دهند و می بایست به غیر از ظرفیت های اداری از ظرفیت سایر نهادهای مردمی نیز در این راستا بهره گیری شود. 

وی افزود: بر همین اساس ضرورت دارد از توان نهادهای وابسته به نظام در جهت پیشبرد اهداف و برنامه ها استفاده شود تا در زمینه رفع نواقص، کمبودها و سایر مشکلات بتوان با تولید فکر و اجرایی کردن آنها به مردم کمک کرد. 

زیویار خاطرنشان کرد: استان لرستان نسبت به سایر نقاط کشور شرایط متفاوتی دارد و به لحاظ کمبودهای تاریخی، نیازمند انجام کار میدانی بیشتر و تلاش مضاعف مسئولان برای رفع مشکلات است، از این رو هماهنگی و همکاری همه نهادها امری بدیهی است.

استاندار لرستان تاکید کرد: هرگونه ناهماهنگی میان نهادهای استان نتیجه ای جز از دست رفتن فرصت ها در پی ندارد و تنها راه حل برون رفت از مشکلات و قرار گرفتن در مسیر توسعه، انجام کار جهادی همراه با وفاق و همدلی است.

زیویار ادامه داد: نیروهای جهادی نباید در زمان و مکان متوقف شوند، بسیار مهم است حرکت رو به جلو به عنوان برنامه و هدف ترسیم شده و روز به روز بر پویایی و فعالیت آنها افزوده شود، باید در نظر داشت که امورات را به برگزاری جلسات محدود نکرده و به صورت میدانی پیگیری کنیم. 

وی افزود: ساز و کار انجام خدمات به گونه ای تعریف شود که با احترام به اعتقادات مذهبی، در جهت تشویق و ترغیب انجام مسائل به روش های جهادی مانند زمان جنگ تحمیلی، با روحیه ای بسیجی و ابتکاری امورات را پیش برده و صرفا رضایت خداوند را مد نظر قرار داد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک