قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: باید از ظرفیت جامعه ایثارگری در حوزه تصمیم سازی، تصمیم گیری و کنش‌گری استفاده کنیم.

به گزارش خبرافلاک ، کامیار ثقفی ظهر امروز در آیین تکریم و معارفه بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان با اشاره به اینکه ماموریت اصلی و محوری بنیاد شهید ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است، اظهار کرد: یکی از کارهایی که در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید انجام شود تکریم خانواده شهدا و جامعه ایثارگری است.

وی بیان کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مبنایش اهداف عالی انقلاب اسلامی است.

قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور گفت: تبدیل نظام جمهوری به یک الگو، جزو اهداف عالی انقلاب اسلامی است، بنیاد شهید در تحقق اهداف عالی انقلاب وظیفه پشتیبانی دارد.

ثقفی افزود: بنیاد شهید و جامعه ایثارگران باید مفاهیم و ارزش‌ها را  انتقال دهد تا این روند ادامه پیدا کند.

وی با بیان اینکه ما در حوزه تکریم و موارد دیگر شاهد توفیق کامل نبوده‌ایم، عنوان کرد: در واقع با الگویی که در قوانین و سیاست بالا دستی وجود دارد  فاصله داریم.

قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور ضمن تاکید بر تحول هم در حرکت مردم هم مشارکت طرفین، خاطرنشان کرد: باید از ظرفیت جامعه ایثارگری در حوزه تصمیم سازی، تصمیم گیری و کنش‌گری استفاده کنیم.

ثقفی با اشاره اینکه مدیران و مجموعه دولت‌ها همه تلاش کردند، گفت: آنچه که امروز در عرصه بنیاد شهید باید مورد توجه قرار بگیرد برقراری عدالت در همه ابعاد از جمله آموزش، معیشت و موارد دیگر است.

وی در پایان صحبت‌های خود تاکید کرد: اصلاحات و تحول باید در همه زمینه‌های جامعه ایثارگری صورت بگیرد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس