شهردار خرم آباد گفت: نخستین یادواره شهدای جاویدالاثر استان لرستان ۱۹ اردیبهشت ماه در سالن همایش‌های بانک صادرات به میزبانی شهرداری خرم آباد برگزارخواهد شد.

به گزارش خبر افلاک ، سعید فتوحی  شهردار خرم آباد  با اشاره به تدارک گسترده این شهرداری برای برگزاری یک یادواره در شان شهداء اظهار داشت: در برنامه‌های یادواره شهدای جاویدالاثر استان لرستان، علاوه بر رونمایی از آثار مرتبط با فرهنگ شهادت، از شخصیت‌های صاحب‌نام جبهه و جنگ همچون حاج صادق آهنگران مداح برجسته و مجری ایثارگر محمدرحمان نظام اسلامی بهره خواهیم برد.
شهردار خرم آباد در ادامه گسترش فرهنگ ناب ایثار و شهادت را از برنامه‌های شهرداری خرم آباد عنوان کرد و افزود: دشمنان انقلاب همواره در تلاشند تا روحیه مقاومت و شهادت طلبی جوانان ایران اسلامی را که زمینه ساز حماسه هایی، چون ۸ سال دفاع مقدس است، تضعیف کنند.
او ضمن تشکر و تقدیر از زحمات سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری برای تلاش شبانه روزی اجرای این یادواره عظیم بیان داشت: وظیفه دینی و ملی ما ایجاب می‌کند که نگذاریم یاد و خاطره شهدای میهن، خصوصا شهدای مظلوم جاویدالاثر به فراموشی سپرده شود و باید به هر شکل که می‌توانیم این وظیفه سنگین را ادا کنیم.

  • منبع خبر : خبرنگاران جوان