مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان لرستان گفت: به مناسبت عید سعید فطر اردوی جهادی، درمانی و فرهنگی قرارگاه جهادی الکفیل از روز دوشنبه دوازدهم اردیبهشت در سالن ورزشی هلال احمر استان واقع در میدان دانشجو خرم‌آباد آغاز شده و تا روز شانزدهم اردیبهشت ادامه دارد.

به گزارش خبر افلاک ، جلال شیخ‌پور مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) در استان لرستان اظهار داشت: به مناسبت عید سعید فطر اردوی جهادی، درمانی و فرهنگی قرارگاه جهادی الکفیل از روز دوشنبه دوازدهم اردیبهشت در سالن ورزشی هلال احمر استان واقع در میدان دانشجو خرم‌آباد آغاز شده و تا روز شانزدهم اردیبهشت ادامه دارد.

وی افزود: در این اردوی خدمات جامع دندانپزشکی، پزشکی و دارویی به صورت رایگان در اختیار نیازمندان و مددجویان کمیته امداد قرار می گیرد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) در استان لرستان گفت: در این اردو روزانه حدود ۴۰۰ نفر از مددجویان تحت پوشش کمیته امداد از خدمات ارائه شده بهره‌مند خواهند شد و در مجموع حدود ۲ هزار نفر از خدمات ذکر شده بهره‌مند می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: اردوی قرارگاه جهادی الکفیل با همکاری کمیته امداد، هلال احمر و دانشگاه علوم پزشکی لرستان برگزار شده است.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس