محمدی گفت: نابودی دشمن و صهیونیست در وحدت مسلمانان ، احساس مسئولیت کردن و بازگشت به غیرت دینی است.


رضا محمدی در گفتگو با خبرنگار خبر افلاک در خصوص ضرورت و اهمیت توجه به روز قدس اظهار داشت: باید توجه داشت که فلسطین قبله اول مسلمان ها و محل معراج پیامبر است که توسط اشغالگران صهیونیست اشغال و بسیاری از مردم مسلمان این کشور را به شهادت رسانده‌ و بسیاری را نیز آواره کرده‌اند، بنابراین برطبق ضرورت عقل و وجدان لازم است هرچه زودتر جلوی این جنایات گرفته شود.

وی افزود: راه های کمک به مردم فلسطین در افراد مختلف متفاوت است ،کسانی که امکانات و موقیعت های بیشتری دارند باید کار های بیشتری انجام دهند و کمک های مالی سیاسی اجتماعی را در سطح بین الملل داشته باشند اما مابقی مردم میتوانند حداقل با اعلام حضور در این روز مقدس همدلی خود را نسبت به مردم زجر کشیده فلسطین و انزجار خود را نسبت به اشغالگران صهیونیستی اظهار کنند، همچنین این افراد میتوانند در حد خود کمک‌های مالی به مردم مظلوم فلسطین داشته باشند و یا در فضای مجازی با هشتگ ها و کامنت ها در صحنه باشد و حمایت خود را اعلام کنند.

محمدی با بیان اینکه مردم مظلوم فلسطین صدای ناله و یا للمسلمین شان گوش فلک را کر کرده است که لازمه آن این است هرکسی با تمام توان خود در راهپیمایی روز قدس شرکت کند ،عنوان کرد : بنظر می رسد در میان همه ی راه هایی که در ۸۰-۷۰سال گذشته طی شده است هیچ کدام به اندازه ی جبهه ی مقاومت ، تقویت جبهه مقاومت،روی آوردن به این جبهه و هماهنگ کردن و وحدت بخشیدن و کمک کردن به این جبهه نتوانسته در تحقق این وعده الهی و رساندن مردم مظلوم فلسطین به حقشان کمک کننده باشد؛ این جبهه در این راستا بسیار موفق عمل کرده است.

وی تصریح کرد: رژیم اشغالگر صهیونیست ۷۰-۸۰ سال گذشته به ناحق مردم سرزمینی را با زور،اجبار، بیرون و آواره و بسیاری از این مردم مظلوم را نیز به شهادت رسانده‌اند چون مدعی هستند که این سرزمین در گذشته متعلق به آنها بوده است؛ خب اگر اینگونه باشد باید ایرانیان ده ها کشوری که در گذشته تحت سلطه داشته اند را دوباره پس بگیرند چون در گذشته متعلق به آنها بوده است؟

محمدی بیان کرد: شیاطین و قدرت های شیطانی چون انگلستان و در حال حاضر نیز آمریکا در این ماجرا دست دارند تا منافع شیطانی و اغراض سیاسی شان تامین شود؛ لازم است مسلمانان از خواب بیدار شوند و جلوی این ظلم را بگیرند و این ظالمان را از سرزمین خودشان بیرون کنند.
در طول تاریخ اشغال های بسیاری صورت گرفت اما مسلمانان جنگیدند و آن اشغالگران را از سرزمین هایشان بیرون انداختند؛ اگر مسلمانان تنها یک ماه حامیان اسرائیل را تحریم اقتصادی کنند این کشور ها دست از حمایت اسرائیل برمیدارند و مشکل حل می شود، اما متاسفانه مسلمانان در این راستا خدمتی نمی کنند و یاری نمی رسانند.

وی گفت: نابودی دشمن و صهیونیست در وحدت مسلمانان ، احساس مسئولیت کردن و بازگشت به غیرت دینی است.
این مقاومت باید تا زمانیکه این مشکل حل نشده و به نتیجه نرسیده است ادامه دار باشد و تقویت شود.

وی در آخر ضمن دعوت عموم مردم به راهپیمایی روز قدس گفت: هرکسی و به هر طریقی هرکمکی از مالی،جانی،قدمی، قلمی و …. از دستشان بر می آیند انجام دهند؛ باید دست در دست هم دهیم تا این ظلم را برطرف کنیم و گرنه ما نیز کمابیش در برابر پروردگار الهی مواخذه خواهیم شد.
انتهای پیام//