رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان مسیر‌های راهپیمایی روز قدس در ۱۱ شهر این استان را اعلام کرد.

به گزارش خبر افلاک ، حجت‌الاسلام والمسلمین سید لطف‌الله حیات‌الغیب رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان اظهار کرد: راهپیمایی روز قدس در خرم‌آباد ساعت ۱۱ از میدان شهدا آغاز می‌شود، در پل شهدا، سه راه اسدآبادی، خیابان انقلاب و مصلای الغدیر ادامه می‌یابد و سخنران این مراسم سردار غلامرضا سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین خواهد بود.

او گفت: راهپیمایی روز قدس در بروجرد نیز از ساعت ۱۱ در مسیر میدان یادبود، میدان بهشت، بلوار بهشت و مصلای نماز جمعه انجام می‌شود، همچنین این مراسم در دورود ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه در مسیر میدان امام حسین (ع) میدان آزادگان، بلوار معلم و مصلای نماز جمعه خواهد بود.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان ادامه داد: راهپیمایی روز قدس در ازنا از ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه آغاز می‌شود و مسیر راهپیمایی از میدان شهید صادقی، خیابان امام (ره) به سمت مصلا می‌باشد همچنین شهروندان الیگودرزی همین ساعت در مسیر میدان آزادی، خیابان ولیعصر (عج) و میدان امام (ره) به سمت مصلا حرکت می‌کنند.

حجت الاسلام حیات الغیب تصریح کرد: راهپیمایی روز قدس در کوهدشت ساعت ۱۱ در مسیر مسجد صاحب الزمان (عج)، میدان شهدا، میدان امام (ره) خواهد بود و در پلدختر از میدان شهید بهشتی، خیابان هفتم تیر، خیابان امام (ره) و مسجد امیرالمومنین انجام می‌شود.

او افزود: این مراسم در سلسله و نورآباد از ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه آغاز می‌شود و به ترتیب از خیابان امام (ره) و مصلا در سلسله و سه راه ولیعصر در نورآباد برگزار خواهد شد.

  • منبع خبر : خبرنگاران جوان