حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی گفت: حمایت از قدس شریف و همبستگی با آرمان فلسطین نقشه‌های استکبار و حامیانش را برهم می‌زند.

به گزارش خبر افلاک حجت الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه‌ای را صادر کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سُبْحَانَ الَّذِی أَسْرَی بِعَبْدِهِ لَیْلًا مِنَ الْمَسْجِدِ الْحَرَامِ إِلَی الْمَسْجِدِ الْأَقْصَی الَّذِی بَارَکْنَا حَوْلَهُ لِنُرِیَهُ مِنْ آیَاتِنَا إِنَّهُ هُوَ السَّمِیعُ الْبَصِیرُ

روز جهانی قدس، روز تبلور ایمان و روز اهتمام و توجه امت اسلام و آزادگان جهان به مظلومیت مردم فلسطین و مسأله قدس شریف است. روزی که حمایت از قدس شریف و همبستگی مؤمنانه مردم با آرمان فلسطین طرح‌ها و نقشه‌های استکبار و حامیانش را برهم می‌زند و تلاش سازش کاران برای به فراموشی سپردن مسأله فلسطین را بی‌ثمر می‌کند.

امروز بیش از هر دوران دیگری ثمره و نتیجه نهال کاشته شده توسط حضرت امام خمینی (ره) در منطقه و در محور مقاومت آشکار شده است.

استکبار جهانی و دنباله‌رو‌های منطقه‌ای آن‌ها می دانند که جمهوری اسلامی ایران و محور مقاومت با این تدبیر و درایت، مسئله فلسطین به خواست دنیای اسلام و همه آزادیخواهان جهان تبدیل شده و می‌رود تا بساط رژیم کودک کش منطقه همچون اربابانشان برچیده شود.

مردم انقلابی ایران و آزادگان سراسر جهان بانگ مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را سر می‌دهند تا تکلیف اسلامی و انسانی خود را در مقابل قدرت‌های استکبار در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان به انجام رسانند.

از مردم ولایتمدار استان لرستان درخواست می نمایم ضمن اعلام بیعت با آرمان‌های امام راحل که فرمودند «قدس متعلق به مسلمین است» و اطاعت از فرامین و توصیه‌های مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان امسال در راهپیمایی روز قدس شرکت نمایند و همبستگی خود را با ملت مظلوم فلسطین و همه ی ملت های تحت ستم اعلام نموده و تنفر خود را از نظام سلطه و اشغالگری و دفاع از قدس شریف بجا ی می‌آورند.

  • منبع خبر : سفیر افلاک