مردانی گفت:از بانوان پزشک فلسطینی دعوت مینمایم تا امسال با نمادی ویژه،در راهپیمایی آخرین جمعه ماه رمضان حضور یافته و صدای ایستادگی تا آزادی قدس شریف، را به جهانیان مخابره نمایند.

دکتر مهناز مردانی در گفت و گو با خبرافلاک در رابطه با اهمیت روز قدس اظهار داشت:حضور بسیاری از کشورهای جهان در راهپیمایی روز قدس حکایت از وحدت بین مسلمانان در راستای حمایت و دفاع از حقانیت مردم مظلوم فلسطین و ملت های مستضعف دارد.

وی با اشاره به برگزاری روز قدس در بیش از ۸۰ کشور اسلامی و غیراسلامی افزود:حضرت امام خمینی (ره)، روز قدس را نه تنها روز فلسطین، بلکه روز اسلام و روز حکومت اسلامی دانسته اند و آن را مقدمه ای برای بسیج عمومی اسلامی و تشکیل حزب مستضعفین در تمام دنیا معرفی کرده است.
پزشک لرستانی عنوان کرد:روز جهانی قدس نماد وحدت، یکپارچگی و انسجام ملت های مسلمان حول مسئله فلسطین و قدس شریف است.

مردانی خاطرنشان کرد: ما به عنوان یک فرد مسلمان وظیفه داریم،اصالت، هویت و حقانیت حاکمیت ملت فلسطین بر سرزمین قدس و و لزوم بازگشت آوارگان و پناهندگان فلسطینی به کشورشان را با برگزاری مراسم های مختلف و حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس، از مجامع بین المللی خواستار شویم.

وی تصریح کرد: روز قدس همه کشورهای اسلامی را حول محور حق طلبی و مقابله با باطل با یکدیگر متحد می کند، به همین دلیل جبهه کفر همه تلاش خود را برای تضعیف آن به کار گرفته است از این رو باید با تمام توان آرمان های جبهه مقاومت را حفظ و اشاعه داد.

وی ضمن اعلام حضور در راهپیمایی روز قدس و همبستگی با جبهه مقاومت خاطرنشان کرد:از بانوان پزشک فلسطینی دعوت مینمایم تا امسال با نمادی ویژه،در راهپیمایی آخرین جمعه ماه رمضان حضور یافته و صدای ایستادگی تا آزادی قدس شریف،احقاق حق مظلومان و نابودی و سرکوب مستکبران را به جهانیان مخابره نمایند.

انتهای پیام/