اسماعیلی با اشاره به اینکه ذات رژیم صهیونیستی، تروریست است، گفت: حفظ موجودیت رژیم صهیونیستی با ترور و جنایت بقا دارد و در واقع چیزی برای اثبات ندارند.

به گزارش خبر افلاک ، مهدی اسماعیلی اظهار داشت: با ایجاد انقلاب اسلامی ایران، جریان آرمان فلسطین به لحاظ استراتژیک و پیشبرد میدانی سرعت بالایی گرفت و هر چه از انقلاب اسلامی ایران می گذرد به سبب استحکامی که نظام ما پیدا کرده، به عنوان یک حامی فلسطین، از یک طرف با اقتدار و قدرت سخت افزاری و از طرف دیگر با گفتمان سازی آرمانهای انقلاب و مسئله فلسطین، این رژیم را که حاکمیت جعلی و نامشروع دارد را به چالش کشیده است.

وی افزود: هر روز که می گذرد رژیم صهیونیستی ضعیف تر می شود و این اتفاقات با نیروی قدس جمهوری اسلامی ایران و همچنین عملکرد شهید سلیمانی سبب شده تا به صورت تصاعدی به نفع جریان مقاومت پیش رود و اقداماتی که انجام شد منجر به انسجام بخشی شده است.

کارشناس سیاسی عنوان کرد: شهید سلیمانی اقدامات ویژه ای را در فلسطین انجام دادند که سبب شده تا مقاومت فلسطین نیز همین اقدامات را ادامه دهند به طوری که در جنگ های چند روزه ای که وجود دارد، همه این ایستادگی نشات گرفته از قدرت فلسطین و جریان مقاومت است.

اسماعیلی خاطر نشان کرد: امروز قدرتی که حزب اله لبنان گرفته و حرکت دامنه داری که ادامه دارد باعث امیدواری مردم فلسطین شده و در موارد متعددی مقام معظم رهبری آنها را امید دادند و اینکه روزی برسد که در مسجد الاقصی نماز اقامه شود.

وی بیان کرد: رژیم صهیونیستی می داند مطالبی که توسط جمهوری اسلامی مطرح می شود، مطالبی است که به صورت حقیقی عنوان می گردد و آنها تلاش می کنند تا جلوی آن را بگیرند اما این تلاش رژیم صهیونیستی بیهوده است و فروپاشی آنها نزدیک است.

کارشناس سیاسی با اشاره به اینکه ذات رژیم صهیونیستی، تروریست است، گفت: حفظ موجودیت این رژیم با ترور و جنایت بقا دارد و در واقع چیزی برای اثبات ندارند، از همین رو برای رسیدن به اهداف خود مدام متوسل به جنایت می شوند.

وی بیان کرد: رژیم صهیونیستی به صورت وحشیانه به مساجد حمله می کنند و می خواهند با فشار به هدفشان برسند و می خواهند با این اقدامات ایستادگی فلسطین را متوقف کنند در حالی که شکست های پی در پی آنها نشان می دهد که درمانده شده اند و همه این اتفاقات منجر به فروپاشی اسرائیل می شود.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک