.: سردار کشکولی گفت: انقلاب اسلامی ایران با توکل به خدا و اراده امام(ره) با پشتیبانی مردم شکل گرفت و با تاسیس سپاه، درواقع انقلاب را بیمه کرد.

سردار مرتضی کشکولی در گفتگو با خبرنگار خبرافلاک با اشاره به دوم اردیبهشت ماه، سالروز تاسیس سپاه پاسداران اظهار داشت: امام (ره) در دوم اردیبهشت ماه سپاه پاسداران را تاسیس کرد که مانند انقلاب، پدیده ای جدید بود و حلقه مفقوده ای بود که اگر این حلقه در زمان گذشته هم بود، ظلم ها و جنایت ها علیه اسلام انجام نمی شد.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران با توکل به خدا و اراده امام(ره) با پشتیبانی مردم شکل گرفت و با تاسیس سپاه، درواقع انقلاب را بیمه کرد که این نهاد امیدی برای مستضعفان دنیا و ترس برای مستکبران شد، نهادی مردمی که هدفی جز پیشبرد اهداف انقلاب ندارد و تا ظهور امام زمان(عج) در این مسیر خدمت می کند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان تصریح کرد: از ابتدای تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران تاکنون، سپاه در همه بحران های سخت مانند هشت سال جنگ تحمیلی، مسائل امنیتی، فتنه های سیاسی، دفاع از حرمین و در دیگر عرصه های اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و محرومیت زدایی گام هایی مهم برداشته است.

سردار کشکولی بیان کرد: سپاه در طول این سالها همیشه تلاش کرده که خلاء های مختلف ناشی از سوء مدیریت ها را با قدرت و توان پر کند و هم اکنون این نهاد، خار چشم آمریکا شده چرا که سپاه هم مدافع دین می باشد و هم مدافع انقلاب و مردم است، در واقع سپاه از جنس مردم است و در دنیا پدیده ای بی نظیر می باشد.

وی خاطر نشان کرد: امام(ره) فرمودند که اگر سپاه نبود، کشور هم نبود و همین صحبت ها را مقام معظم رهبری به شکل های مختلفی بیان نموده اند که نشان از تلاش و فداکاری سپاه در عرصه های مختلف است.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: سپاه همیشه در راستای اهداف انقلاب حرکت می کند و کمک به مردم و مستضعفان در کشور و منطقه را مد نظر دارد و برای تمدن نوین اسلامی گام برمی دارد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک