مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان از اجرای پویش «نذر خون» توسط اعضای داوطلب این نهاد و دیگر بسیجیان در استان خبر داد.

به گزارش خبر افلاک ، عبدالوحید ملک آرا در حاشیه دیدار با سرپرست انتقال خون لرستان، با اشاره به اجرای پویش نذر خون توسط بسیج جامعه پزشکی لرستان، گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان و به همت سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت ابوالفضل لرستان (ع) پویش نذر خون به بیماران نیازمند توسط اعضای داوطلب بسیج جامعه پزشکی و دیگر بسیجیان در طی چندین مرحله آغاز می‌شود.

وی، این کار را یکی از بزرگترین جهاد‌ها دانست و  می گوید: جهاد همیشه ادامه دارد و اهدای خون به بیماران نیازمند به خون یکی از بزرگ‌ترین جهاد‌ها محسوب می‌شود.

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان با اشاره به اهمیت اهدای خون به ویژه در این روزها، گفت: در همین راستا بسیجیان عزیز نیز که در هر امری پای کار هستند این بار به درخواست سازمان انتقال خون استان لرستان لبیک گفته و با مراجعه به پایگاه انتقال خون در شهرستان خرم‌آباد ضمن رعایت فاصله و موارد بهداشتی، اقدام به اهدای خون به بیماران نیازمند به خون می‌کنند.

ملک آرا گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان و با توجه ویروس کرونا و جلوگیری از تجمع تصمیم گرفته شد پویش اهدای خون توسط بسیجیان عزیز طی چندین مرحله در پایگاه‌های انتقال استان انجام می‌شود.

وی با اشاره به پویش نذر خون در سال ۱۴۰۰ گفت: در سال گذشته به همت سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان، طی ۱۹ مرحله به تعداد ۷۶۰ نفر توسط بسیجیان عزیزان خون اهدا کردند.

  • منبع خبر : خبرنگاران جوان