شمسی فر گفت: در حال حاضر تلفن ثابت حدود ۲۰۰ مشترک منطقه شهرک سینا شعرستان دورود به دلیل سرقت کابل قطع شده است.

به گزارش خبر افلاک و به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه لرستان ، نبی اله شمسی فر مدیر مخابرات منطقه لرستان گفت: باتوجه به حجم بالای سرقت‌های مکرر شبکه کابل مراکز مخابراتی در سطح استان به ویژه شهرستان دورود، با توجه به شرایط تحریم ها و مشکلات نقدینگی شرکت اتصال خطوط قطع شده کمی زمان بر، اما در حال انجام است.

🔻وی افزود: متاسفانه حجم سرقت کابل‌ها از شبکه که منجر قطع ارتباط تعداد زیادی از مشترکین شده است و گرچه برخی از این ارتباطات وصل شده، اما در حال حاضر مشترکین قطع شده بسیاری داریم که اتصال آن‌ها به تدریج در دستور کار قرار گرفته است.

🔻مدیر مخابرات لرستان تصریح کرد: قطعی‌های ناشی از سرقت کابل در تمام نقاط شهر صورت می‌گیردولی متاسفانه این موضوع درحاشیه شهر نسبت به مناطق دیگر بیشتر انجام می‌شود.

🔻شمسی فر بیان کرد: اگرچه قطع خطوط تلفن بعد از اعلام به شماره ۲۰۱۱۷ در دستور کار مراکز قرار می‌گیرد، ولی حجم سرقت‌ها زیاد است ودر بسیاری از مواقع تا سه بار ترمیم و اتصال شبکه صورت گرفته، اما باز هم به دلیل سرقت کابل، شبکه دچار قطعی شده است.

🔻گفتنی است ارتباطات تلفن ثابت مناطق شهرک سینا ، اسلام آباد حسین اباد ، جماران ، انگشته و توابع ژان ، امام اباد و چمنار به دلیل سرقت مکرر شبکه کابل و تجهیزات مخابراتی قطع می باشد.
انتهای پیام//