معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: مبنای هنر انقلاب اسلامی هویت بخشی به انسان‌ها و تجلی بخشی به ارزش‌ها است.

به گزارش خبرافلاک ، بهرام ستاری دستنایی در آیین تجلیل از هنرمندان شاخص انقلاب لرستان با بیان اینکه قطعا تلاش برای تسری بخشی هنر انقلاب اسلامی مورد رضایت خداوند است، اظهار کرد: هنر انقلاب اسلامی که مزین است به نام شهید آوینی در عرصه انقلاب و دفاع مقدس قابل تقدیر است، از طرفی این هنر قابلیت تبدیل به الگو شدن را دارد.

وی افزود : بنابراین  هنر انقلاب اسلامی  به عنوان سرچشمه‌ی از ارزش‌ها و‌ خوبی‌ها می‌تواند در دستور کار برای آیندگان و نسل جوان قرار بگیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: تاریخ قبل از انقلاب را اگر مشاهده کنید می‌بینید که هنر به عنوان یک وسیله برای رسیدن حاکمیت‌های زر و زور به پوچ‌گرایی بوده است.

ستاری ادامه داد: یعنی تثبیت حاکمیت زور و تثبیت پوچ گرایی به عنوان یک ابزاری از هنر اثبات می‌کردند؛ شاید بتوان گفت هنر مطرودی بود چون با فطرت انسان‌ها همخوانی نداشت.

وی خاطرنشان کرد: اما با انقلاب اسلامی بر مبنای فرامین مقام معظم رهبری و امام راحل روش و نگرشی را که امروز در هنر انقلاب اسلامی و هنرمندان می‌بینید مبنای هنر هویت بخشی به انسان‌ها و تجلی بخشی به ارزش‌ها است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان افزود : هنر انقلاب اسلامی بر مبنای هویت بخشی آینده سازی بر مبنای یک آینده مقبول مورد پذیرش آیین الهی است و این قدر شناسی دارد.

ستاری دستنایی گفت: هنرمندان مزین به هنر انقلاب اسلامی هستند، هم دغدغه دین دارند هم تعهد را در راستای دین و انقلاب اسلامی دنبال می‌کنند هم اینکه دردمندی مقاومت اسلامی دارند از طرفی جنبه تعالی بخشی قوت انسانی  را در درون خود دارند.

وی تاکید کرد: تجلیل و تقدیر  از این هنرمندان  ماندگار است.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس