نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: تنظیم بازار با کار جهادی و برخورد با گرانفروشی عملی می شود که بایستی در اولویت کار دولت قرار بگیرد.

حجت الاسلام و المسلمین سید “احمدرضا شاهرخی” در خطبه های نمازجمعه این هفته خرم آباد با اشاره به اینکه مردم از افزایش قیمت ها گله مند هستند،اظهار داشت: تنظیم بازار با کار جهادی و برخورد با گرانفروشی عملی می شود که بایستی در اولویت کار دولت قرار گیرد.

وی افزود: با وجود رودخانه‌های دائمی، فصلی و آبشارها در این استان باید زمینه مدیریت صحیح استفاده از آب انجام شود و نگاه تک بعدی در این زمینه نباید صورت بگیرد.

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به اینکه کمبود آب در سطح کشور یک چالش جدی است که باید با مدیریت صحیح آن را اداره کرد، عنوان کرد: تسریع در روشهای آبیاری قطره‌ای، اعمال مدیریت صحیح آب در لرستان و کشور، تکمیل سدهای در دست احداث و پمپاژهای آب کشاورزی باید در اولویت مسئولین قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در لرستان تصریح کرد: از مسئولین مربوطه خواهان جلوگیری از ورود کشاورزان غیربومی به استان هستیم تا از کاشت محصولات آبدوست ممانعت بعمل آید.

وی در ادامه ضمن تبریک ولادت امام حسن مجتبی(ع)، برمشقد های زندگی آن حضرت تاکید کرد و گفت: دوران ده سال امامت امام حسن مجتبی (ع) یک دوران پر فراز نشیب از نظر اختلاف بود، بگونه ای که معاویه از هر راه ممکن بر سخت گیری بر آن حضرت استفاده می کرد.

امام جمعه خرم آباد گفت: ماه مبارک رمضان فرصتی برای بازنگری است، از این رو در این ماه مبارک باید کمک به نیازمندان، صله ارحام،دیگران و ….. در اولویت قرار گیرد.

حجت الاسلام و المسلمین  شاهرخی در ادامه از همکاری ارتش، سپاه پاسداران، سازمان آتش نشانی، شهرداری ناحیه ۲ که جهت آماده کردن مصلای جدید خرم آباد اقداماتی انجام داده اند تشکر کرد.

انتهای پیام//