دادستان عمومی و انقلاب استان لرستان از برخورد جدی قضایی با خاطیان تصادف مرگ‌بار در محور خرم‌آباد- نورآباد خبر داد و گفت: عملیات اجرایی این محور حادثه‌خیز به‌سرعت تکمیل شود.

 به گزارش خبر افلاک ، داریوش شاهون‌وند در جمع خبرنگاران این شهرستان با اشاره به حادثه دلخراش محور خرم‌آباد- نورآباد اظهار داشت: هشت نفر از هم استانی‌های ما در نهم فروردین ماه امسال در محور خرم‌آباد – نورآباد در منطقه گاوکش بر اثر برخورد دو خودرو پژو جان خود را از دست دادند.

وی از بررسی حادثه رخ‌داده در نورآباد توسط رئیس دادگستری لرستان خبر داد و افزود: سیستم قضایی این استان به‌محض مطلع‌شدن از حادثه تصادف در نورآباد دستورات کتبی  به دادستان و رئیس دادگستری شهرستان دلفان جهت تبیین و  بررسی  ابعاد حقوقی و قضایی موضوع و همچنین تسریع رسیدگی به موضوع ابلاغ کرد.

دادستان عمومی و انقلاب لرستان عنوان کرد: طی تماس تلفنی رئیس دادگستری این استان با کارشناسان متخصص امر از جمله پلیس راه و راهنمایی و رانندگی دستورات لازم جهت بررسی علت حادثه در ابعاد و زاویه های مختلف صادر شده‌است.

وی با اشاره به رئیس دادگستری لرستان به مدیران دستگاه‌های متولی از جمله  راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای و همچنین راه‌وشهرسازی این استان برای حفظ حقوق عامه و ترک وظیفه در پروژه محور خرم‌آباد- دلفان بیان کرد: سال‌هاست که عملیات این پروژه نیمه‌تمام است.

شاهون‌وند از حادثه‌خیز بودن محور خرم‌آباد- نورآباد و رخ‌دادن حوادث ناگوار در این خبر داد و گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی لرستان باید با قید فوریت در جهت رفع  نواقص اعلام‌شده در این محور توسط پلیس و تکمیل پروژه به سرعت اقدام کنند.

وی تصریح کرد: چنانچه در حادثه دلخراش رانندگی محور خرم‌آباد- نورآباد  قصوری از باب ترک وظیفه، بی‌احتیاطی و بی‌مبالاتی مسئولان اجرایی، اشخاص حقیقی و حقوقی و یا سازندگان خودرواحراز شود به‌طور یقین با متخلفان به‌طور جدی برخورد قضایی می‌شود.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم