فرمانده‌کل سپاه پاسداران با بیان اینکه دشمنان جرأت ‌عرض اندام در برابر ایران را ندارد، گفت: کوچک‌ترین شیطنتی با پاسخ بزرگ سپاه ‌روبه‌رو خواهد شد‌.

به گزارش خبرافلاک ، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی‌، فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سفر به خرمشهر به‌ منظور بازدید و بررسی وضعیت شلمچه، روند سفر و حضور کاروان‌های راهیان نور را در کربلای ایران از نزدیک مورد ارزیابی قرار داد و به خیل عظیم راهیان نور پیوست.

سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی در بازدید از یادمان شهدای شلمچه با تأکید بر ضرورت بهبود کیفیت و کمیت یادمان‌های شهدا اظهار داشت: بهبود کیفیت و کمیت یادمان‌های شهدا برای حضور راهیان نور نیازمند گام‌های مؤثرتری می‌باشد و این موضوع اکنون در حال پیگیری است.

فرمانده‌کل سپاه پاسداران در پایان با اشاره به توقف ۲ساله حضور کاروان‌های راهیان نور در مناطق عملیاتی و یادمان‌ها دفاع مقدس عنوان داشت: حضور کاروان‌های راهیان نور در یادمان‌های دفاع مقدس پس از توقف دوساله بسیار ارزشمند است.

عزت امروز ایران مدیون حماسه‌آفرینی شهداست

سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی‌ فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ‌همچنین در بازدید از یادمان والفجر ۸ با اشاره به حضور گسترده جوانان در یادمان‌های دفاع مقدس، اظهار داشت: جانفشانی و ایثارگری رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس با تکیه بر مفاهیم عاشورا صورت گرفت.

وی با تاکید بر اینکه آثار رشادت‌های رزمندگان تا ابد پابرجاست، عنوان کرد: عزت، کرامت، بزرگی و استقلال فعلی ایران اسلامی مرهون رشادت‌های شهدای والامقام است.

فرمانده کل سپاه گفت: امروز به برکت خون شهدا دشمنان جرأت ندارند که در برابر ما عرض اندام کنند و می‌دانند شیطنت‌های کوچک آن‌ها با پاسخ بزرگ از سوی روبه‌رو خواهد شد.

سردار سلامی بیان کرد: ترس دشمنان از ایران یک ترس جاودانه است و این به برکت فداکاری رزمندگان است؛ چرا که آن‌ها راه و مسیر استقلال را هموار و پرچم اسلام را برافراشته کردند.

وی تاکید کرد: امروز پایه قدرت جمهوری اسلامی ایران مستحکم و قوی است و ایران در جهان می‌درخشد که تمامی این عزت و شکوه مدیون حماسه‌آفرینی شهداست.

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم