رضایی گفت: ۲۷۰۰ بسته فرهنگی میان مسافران نورزی لرستان توزیع شد.

به گزارش خبرافلاک ، صارم رضایی اظهار داشت: برای ایام نوروز ۹ پست در استان توسط جمعیت جوانان هلال احمر فعال شده که در مجموع ۲۲۴ نفر از جوانان این جمعیت برای ارائه خدمات به مسافران نوروزی حضور دارند.

وی با اشاره به خدمات ایستگاه های سلامت افزود: تاکنون اطلاع رسانی به دو هزار و ۲۱۴ نفر در زمینه کرونا و سلامت سفر، ۷۶۶ اطلاع رسانی در حوزه در راستای ایمنی سفر و سنجش سلامت مسافرین برای ۹۵۰ نفر انجام شده است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان عنوان کرد: راهنمایی مسافرین به نقاط ایمن و مناطق فرهنگی، تفریحی، ساحلی و عمومی سه هزار و ۵۷۰ نفر، آموزش مهارت های ترافیکی به هزار و  ۲۲۲ نفر و کودکان بهره مند از خدمات فضای دوستدار کودک هزار و ۶۹ نفر بوده اند.

وی تصریح کرد: از ابتدای تعطیلات نوروز تاکنون دو هزار و ۷۳۸ بسته فرهنگی توسط جوانان هلال احمر در ایستگاه ها، در بین مسافران نورزی توزیع شده است.

رضایی با اشاره به طرح سحاب گفت: مناطق تحت پوشش وپایش این طرح ۳۷ منطقه می باشد، همچنین اماکن و نقاط ایمن سازی شده هفت منطقه، حوادث وآسیب های پیشگیری شده ۸۷ ، خدمات امداد وکمک های اولیه ۵۴ مورد، آموزش مهادت کمک های اولیه ۱۹۶ مورد و آموزش سنجش فشار خون ۱۳۳ مورد خدمات ارائه شده است.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک