رئیس پلیس آگاهی انتظامی کشور گفت: تقویت و ارتقاء احساس امنت هدف مهم اهداف و اساسی پلیس است.

به گزارش خبر افلاک ، سردار محمد قنبری امروز در دومین جلسه قرارگاه نوروزی لرستان  با قدردانی  از فعالیت و تلاش‌های شبانه‌روزی فرمانده انتظامی استان لرستان و مجموعه تحت امر در تامین نظم و امنیت اظهار داشت: همکاری و تعامل نیروی انتظامی با مردم، آثار و برکات مفیدی دارد که بدون تردید خروجی آن سبب خدمت‌رسانی بهتر و رضایت حداکثری آحاد جامعه می‌شود.

وی افزود: تقویت و ارتقاء احساس امنیت مهم‌تر از خود امنیت و یک وظیقه همگانی است چرا که در آموزه‌های دینی هم به این مهم اشاره و همواره مورد تاکید قرار گرفته و تقویت و ارتقاء احساس امنیت یکی از اهدف مهم و اساسی پلیس است .

رئیس پلیس آگاهی نیروی انتظامی کشور عنوان کرد: حضور به موقع و سرعت عمل پلیس در صحنه‌های مختلف و برخورد با جرایم مشهود بسیار مهم و اساسی است که باید به آن توجه داشته و در این مسیر تلاش کنیم.

وی با اشاره به آمار عملکرد مطلوب استان و کاهش فاصله بین وقوع  و کشف در حوزه سرقت بیان کرد: آموزش مداوم و مستمر یکی دیگر از موضوعاتی است که همواره باید سرلوحه کار قرار گیرد و همه به این آموزش ها نیاز داریم و امیدوارم با رعایت این نکات بتوانیم خدمتگزاران خوبی برای مردم باشیم.

قنبری گفت: استفاده از تمام ظرفیت‌ها در راستای پیشگری اجتماعی همواره مورد تاکید است و باید با حضور همه جانبه تمام دستگاها و نهادهای متولی و با اتخاذ تدابیر مناسب و پیشگیری‌های وضعی، اجتماعی، فرهنگی و قضائی تدابیری بیندیشیم که پیش از برخورد با جرایم دغدغه وقوع آن‌ها ایجاد نشود چرا که امنیت یک نیاز همگانی و تولید آن مستلزم مشارکت تمام اقشار مختلف اجتماع است.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم