سخنگوی سپاه پاسداران گفت در صورتی که مقامات عراقی برای ریشه‌کن کردن بقیه پایگاه‌های صهیونیست‌ها اقدامی انجام ندهند، بدون شک ایران به آنها پاسخ خواهد داد.

به گزارش خبر افلاک ، سردار رمضان شریف در گفتگو با شبکه المسیره یمن اعلام کرد: منهدم کردن هر پایگاهی که از آنجا به امنیت ایران تجاوزی صورت می‌گیرد، «حقی طبیعی» است و این خط قرمز [ما] است.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه به این شبکه گفت سفیر ایران در عراق گفته است به اقلیم کردستان عراق بار‌ها در خصوص پایگاهی که هدف حمله [سپاه] قرار گرفت و نیز دو پایگاه دیگر هشدار داده شده بود.

به گفته سردار رمضان شریف، صهیونیست‌ها اعلام کردند پهپاد‌هایی که بر فراز پایگاهی در کرمانشاه ایران آمدند، از پایگاه‌هایشان در اربیل عراق به آنجا آمده بودند.


بیشتر بخوانید:
مراکز موساد در اربیل هدف حمله موشکی قرار گرفتند+ فیلم
آمریکا حمله به مرکز موساد در اربیل را تایید کرد
دبیرکل جنبش نُجَباء: نام عوامل و آدرس مقر‌های صهیونیستی در اقلیم کردستان را در اختیار داریم


بامداد یکشنبه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران برای گرفتن انتقام شهادت دو تن از مستشاران نظامی ایران در سوریه در پی حمله رژیم صهیونیستی به حومه دمشق، مواضع راهبردی رژیم صهیونیستی در اربیل عراق را با موشک‌های بالستیک هدف قرار داد. مقامات اربیل وجود این مراکز را تکذیب کردند، اما خبرنگار المیادین در بغداد تایید کرد منابعی وجود فعالیت موساد در اقلیم کردستان عراق را تایید می‌کنند.

روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ساعاتی پس از حمله با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که سپاه “مرکز راهبردی توطئه و شرارت صهیونیست‌ها” را با موشک‌های قدرتمند و نقطه‌زن خود هدف قرار داده و در صورتی که صهیونیست‌ها بخواهند به توطئه‌های خود ادامه دهند پاسخی سخت‌تر و ویرانگرتر دریافت خواهند کرد.

چندی بعد نیز یک مقام آمریکایی در گفتگو با خبرنگار نیویورک‌تایمز تایید کرد مکانی که بامداد یکشنبه هدف موشک‌های ایران قرار گرفت یکی از مراکز آموزشی صهیونیست‌ها بوده است.

  • منبع خبر : خبرنگاران جوان