معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان بر لزوم نظارت و کنترل مراکز گردشگری استان لرستان تاکید کرد.

به گزارش خبر افلاک ، احمدرضا دالوند در حاشیه سومین جلسه ستاد خدمات سفر‌های نوروزی با اشاره به اینکه ۱۲ کمیته برای این ستاد تشکیل و برای هر کدام تکالیفی تعیین شده است، اظهار کرد: در این جلسه متولی کمیته‌ها گزارشی از اقدامات خود ارائه دادند و برای مشکلاتی که وجود داشت راهکار‌های لازم ارائه شد.
وی مهمترین موضوعات این ستاد را هماهنگی بین دستگاه‌ها و بُعد نظارتی آن عنوان کرد و افزود: با هماهنگی بیشتر بین دستگاه‌ها تیم‌های نظارتی تشکیل و فرآیند اجرای کار را در این مدت کنترل کنند تا مشکلات را مرتفع شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت: امیدواریم با اقدامات انجام شده این ستاد با آمادگی لازم بتواند بیشترین خدمات را از لحاظ کمی و کیفی به مهمانان نوروزی ارائه دهد.
وی با اشاره به تکالیفی که شهرداری‌ها و دستگاه‌های خدمات‌رسان در این ستاد برعهده دارند، اشاره کرد و گفت: با توجه به زمان تعیین شده برای شهرداری خرم‌آباد و راهداری استان ضروری است طی چند روز آینده اقدامات لازم را به منظور ساماندهی و زیباسازی ورودی‌های استان خصوصا خرم‌آباد به پایان برسانند.
دالوند نظارت و کنترل مراکز گردشگری لرستان را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: بهتر است از ظرفیت دهیاری‌ها در این مناطق استفاده کنیم، همچنین مدیران این ستاد در تمامی ساعات شبانه روز باید آمادگی لازم را داشته باشند.

  • منبع خبر : خبرنگاران جوان