استاندار لرستان و معاون اقتصادی وی عصر امروز با مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا که یکی از شرکت‌های مادر تخصصی حوزه انرژی است، جهت سرمایه گذاری در لرستان مذاکره کرده و راه‌های فعالیت این هلدینگ در استان را بررسی کردند.

به گزارش خبرافلاک ، هلدینگ انرژی گستر سینا یکی از هلدینگ‌های مهم و بزرگ در حوزه انرژی است که ظرفیت احداث پروژه‌های بزرگ در این حوزه را دارد.

این هلدینگ که وابسته به بنیاد مستضعفان است از جمله شرکت‌های مادر تخصصی در حوزه نفت و گاز است که تا کنون فعالیت‌های اثر بخش و مهمی در حلقه‌های مختلف زنجیره نفت و گاز کشور انجام داده است.

با توجه به ظرفیت بالای هلدینگ انرژی گستر سینا، فرهاد زیویار استاندار لرستان به همراه معاون اقتصادی خود عصر امروز پای مذاکره با مدیرعامل این هلدینگ نشست تا زمینه سرمایه‌گذاری آن را در استان لرستان فراهم آورد.

استاندار لرستان در این رابطه به خبرنگاران گفت: با توجه به ظرفیت‌های استان، بدنبال آن هستیم تا با حضور سرمایه‌گذارانی مانند هلدینگ انرژی گستر سینا پروژه‌هایی را در این حوزه برای لرستان تعریف کنیم.

وی افزود: با برنامه ریزی مناسب بدنبال جذب سرمایه‌‌گذاران در لرستان هستیم و در این زمینه ضمن فراهم کردن زیرساخت‌ها و شرایط سرمایه‌گذاری، تمام موانع و مشکلات پیش رو را بر‌ می‌داریم.

زیویار تاکید کرد: مدیران استانی موظف شده‌اند تمام اقدامات لازم برای کمک به حضور و فعالیت هلدینگ‌ها و سرمایه‌گذارها را انجام دهند و ما نیز در سطح ملی پیگیری‌های لازم را برای تسریع سرمایه‌گذاری در استان انجام خواهیم داد.

وی خاطرنشان کرد: در دیدار امروز با مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا مذاکرات خوبی برای فعالیت این هلدینگ در استان لرستان صورت گرفت و راهکارهای سرمایه‌گذاری در حوزه انرژی استان بررسی شد.

استاندار در پایان از پیگیری مداوم برای حضور سرمایه‌گذاران در حوزه اقتصادی استان تاکید نمود و گفت: امیدواریم این تلاش‌ها بزودی منجر به خبرهای خوبی برای مردم استان شود.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس