کوشکی گفت: امروز انقلاب اسلامی ایران به بسیاری از کشورهای جهان صادر شده که این صدور انقلاب در امتداد نهضت عاشورا است.

به گزارش خبر افلاک ، سرهنگ عبدالرضا کوشکی ، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، اظهار داشت: امام(ره) روز ولادت امام حسین(ع) را روز پاسدار نامگذاری کردند و پیام این نامگذاری این است که همه پاسداران باید از امام حسین(ع) در مسیر دفاع از ارزشها و اسلام الگو بگیرند.

وی افزود: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ایران تاکنون در عرصه های مختلف مانند هشت سال جنگ تحمیلی و سایر عرصه ها، پاسداران با جهاد در راه خدا، کمک به مستضعفان و در راستای ترویج ارزشها با تاسی از امام حسین(ع) تلاش کردند.

معاونت فرهنگی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان تصریح کرد: امروز انقلاب اسلامی ایران به بسیاری از کشورهای جهان صادر شده که این صدور انقلاب در امتداد نهضت عاشورا است.

کوشکی با اشاره به روز جانباز گفت: جانبازان، شهدای زنده هستند که در دوران دفاع مقدس با تاسی از حضرت عباس (ع) که در دشت کربلا با ایثار و فدکاری جان خود را تقدیم کرد، در مسیر دفاع از ارزشها ایستادند و به درجه جانبازی نائل آمدند.

وی با اشاره به برنامه های این ایام در استان، بیان کرد: تجلیل از پاسداران نمونه، برگزاری جشن های اعیاد شعبانیه، اجرای مستند کمک مومنانه، نمایش کلیپ و تبیین دستاوردها در فضای مجازی بخشی از برنامه های این ایام بوده است.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک