ارتش رژیم صهیونیستی پس از به شهادت رساندن ۲ تن از نیرو‌های سپاه پاسداران در حمله‌ای موشکی در سوریه، اعلام آماده‌باش کرد.

به گزارش خبر افلاک ، مرکز اطلاع رسانی فلسطین گزارش داد، روعی شارون، تحلیلگر نظامی شبکه عبری زبان «کان» اعلام کرد که ارتش رژیم صهیونیستی از ترس پاسخ احتمالی ایران به حمله موشکی صهیونیست‌ها به حومه دمشق، پایتخت سوریه که به شهادت دو ایرانی منجر شد، در مرز‌های شمالی فلسطین اشغالی به حالت آماده‌باش درآمده است.

شبکه خبری الجزیره نیز به نقل از منابع آگاه صهیونیستی گزارش داد، ارتش رژیم صهیونیستی پس از اعلام خبر کشته شدن ۲ تن از نیرو‌های سپاه پاسداران در سوریه، آماده باش خود را اعلام کرد.

این آماده باش پس از آن اعلام شده است که روابط عمومی کل سپاه پاسداران روز گذشته در اطلاعیه‌ای اعلام کرد رژیم صهیونیستی بی‌شک تاوان جنایت خود در به شهادت‌رساندن ۲ پاسدار ایرانی مدافع حرم را پرداخت خواهد کرد.

روابط عمومی کل سپاه پاسداران اعلام کرد در پی جنایت صبح روز گذشته (دوشنبه) رژیم صهیونیستی در حمله موشکی به حومه شهر دمشق سوریه، پاسداران رشید مدافع حرم «سرهنگ پاسدار احسان کربلایی پور» و «سرهنگ پاسدار مرتضی سعیدنژاد» به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

  • منبع خبر : خبرنگاران جوان