شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان لرستان در حمایت از طرح صیانت از فضای مجازی و مواضع اخیر نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس بیانیه صادر کرد.

به گزارش خبرافلاک ، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان لرستان در بیانیه‌ای به طرح صیانت از فضای مجازی و حواشی اخیر پیرامون آن واکنش نشان داد.

بیانه این شورا به شرح زیر است؛

بسم‌الله الرحمن الرحیم

بیانیه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان لرستان در حمایت از طرح صیانت از فضای مجازی و تشکر از مواضع روشنگرانه نماینده انقلابی مردم شریف خرم‌آباد:

“کسانی از بیرون دارند فضای مجازی را که ما هم دست اندرکارش هستیم و مبتلا به ماست، هدایت می‌کنند و مدیریت می‌کنند. ما نمی توانیم بیکار بنشینیم در مقابل او، نمی‌توانیم مردممان را که با فضای مجازی ارتباط دارند، بی پناه رها کنیم در اختیار آن مدیری که دارد پشت پرده، فضای مجازی را اداره می‌کند. عوامل مسلّط بین المللی در این زمینه ها به شدت فعالند.” امام خامنه‌ای (مدظله العالی)

انقلاب اسلامی به مثابه یکی از بزرگترین جنبش های الهی، در طول چهل و اندی سال ازحیات با برکتش همواره با مکر و حیله های دشمنان روبرو بوده است.جنگ مسلحانه ای که دشمنان در طول سال های آغازین انقلاب به راه انداختند، امروز به تعبیر رهبرفرزانه ی انقلاب، به جنگ نرم تبدیل شده است و ابزار دشمن شکل دیگری بخود گرفته است.

گاهی ابزار این تهدید، قلمی است که می‌نگارد و گاهی زبانی که به سخن می آید و امروز فضای مجازی بستری است برای کنترل و هدایت این زبان‌ها و قلم‌های در اختیار دشمن که با توجه به دامنه ی وسیع و بی مرز و دائم خود در همه ی جوانب زندگی، می تواند وسیله ای باشد به تعبیر مقام معظم رهبری برای اینکه دشمن راحت بتواند سلاح شیمیایی خود را در رسانه علیه مردم به کار گیرد.

امروز فضای مجازی به عنوان ساحت دوم زندگی مردم، صرفاً یک حوزه راهبردی در نظام حکمرانی جمهوری اسلامی نیست بلکه ساحت دوم نظام اسلامی است و به نظر می‌رسد در حالی که جامعه ی ایرانی از مرحله انقلاب و نظام سازی عبور نموده و به مرحله دولت سازی و جامعه پردازی برای نیل به تمدن سازی رسیده است، اما در فضای مجازی در مرحله پیش از انقلاب قرار دارد و بطور جدّی باید انقلابی در این زمینه صورت گیرد تا نظام بتواند استقلال و امنیت خود را تامین نماید.

در این راستا ضمن اعلام حمایت از اصل طرح صیانت از فضای مجازی و در خواست از نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی در جهت بررسی کارشناسانه و رفع نواقص احتمالی، متاسفانه این روزها شاهد هستیم که نماینده خدوم، پاکدست و انقلابی مردم شریف خرم آباد، آقای دکترمهرداد ویس کرمی، در این زمینه مورد هجمه ی وسیعی قرار گرفته اند.

قطعاً خطاب تعابیر مورد استفاده در توییت ایشان متوجه متخلّفین و افرادی بوده است که اخلاق و امنیتِ جامعه را هدف قرار داده اند، نه منتقدان منصف و تاکیدی است بر لزوم مدیریت فضای مجازی و جلوگیری از رها بودن آن در جهت قانون‌مندی و حمایت از معیشت و کسب و کارمردم. اما در ابعاد رسانه‌ای سوء برداشت هایی از سخن ایشان، موجب آزردگی بخشی از هم وطنان گردید و ایشان با رفتاری مومنانه و تحسین برانگیز اقدام به روشنگری و اعتذار ازمردم عزیز و سربلند ایران اسلامی نمودند.

شورای ائتلاف نیروهای انقلابی لرستان، بدین وسیله از حرکت شایسته و انقلابی نماینده ی ولایتمدار و پرتلاش استان، آقای دکتر مهرداد ویس‌کرمی که کارنامه روشنی در دفاع از حقوق حقه ی مردم نجیب و مظلوم استان لرستان دارد، تقدیر می‌نماید و ضمن تاکید بر لزوم آگاهی بخشی و اتّخاذ تدابیر صحیح در راستای منویات مقام معظم رهبری، امام خامنه ای(مدّ ظله العالی)، مبنی بر مدیریت صحیح فضای مجازی، همزمان با فضای حقیقی، در جهت نیل به اهداف بیانیه گام دوم انقلاب، حمایت خود را از نمایندگان و دولتمردان انقلابی اعلام می‌نماید.

و السلام علی من التبع الهدی

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان لرستان

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس