رئیس ستاد کل نیروهای مسلح کشورمان در پیامی به مناسبت عید مبعث از آمادگی نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران برای توسعه همکاری دفاعی و نظامی با کشورهای اسلامی خبر داد.

به گزارش خبرافلاک ، سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در پیام‌هایی جداگانه عید سعید مبعث را به مقامات ارشد نظامی کشورهای اسلامی تبریک گفت.

متن  پیام به این شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اقْرَأْ بِاسْمِ رَبِّکَ الَّذِی خَلَقَ

با سلام و احترام؛

بیست و هفتم رجب المرجب سالروز نزول خلعت نبوی بر دوش مبارک پیامبر عظیم‌الشأن اسلام حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه وآله وسلم می‌باشد. روز مبعث، روز تکوین آیه‌های رسالت، روز تجلی رحمت الهی، عید آغاز دین مبین اسلام بر جناب‌عالی، خانواده محترم و همکارانتان در نیرو‌های مسلح آن کشور، مبارک و‌ گرامی باد.

امیدوارم با پیروی از راه نورانی و تعالیم انسان‌ساز قرآن و آموزه‌های پیامبر گرامی اسلام بیش از پیش با همدلی، وحدت، اخوت، عزت و سربلندی میان کشور‌های اسلامی شاهد صلح، مهرورزی، دوستی و تمام ارزش‌هایی که جهان امروز به آن نیاز دارد، باشیم.

فرصت را غنیمت شمرده و با آرزوی سلامتی و توفیق برای جناب‌عالی، آمادگی نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران را برای توسعه همکاری دفاعی و نظامی فی‌مابین اعلام می‌نمایم.

سرلشکر پاسدار محمد باقری
 رییس ستاد کل نیروهای مسلح

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس