مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان گفت: در روز شهید امسال برنامه کاشت ۶۵۴۴ نهال را داریم که امیدواریم دستگاه‌های متولی پای کار باشند.

به گزارش خبر افلاک ، محمود زرین جویی در  چهارمین جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت لرستان با اشاره به هفته شهید عنوان کرد: نصب تصاویر شهدا در روستاها و شهرها، بازسازی تصاویر شهدا با کمک دستگاه‌های متولی در هفته شهید ضروری است.

وی افزود: بازسازی تصاویر سرداران شهید که در مسیر خرم زال نصب شده است هم در دستور کار قرار بگیرد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان گفت: از دیگر برنامه‌های ما غبار روبی گلزار شهدا است، اجرای طرح سپاس و  دیدار با خانواده شهدا و جانبازان ۷۰ درصد نیز از برنامه‌های ما در هفته شهید است.

زرین جویی در ادامه صحبت‌های خود با بیان اینکه سال گذشته ۶۳۰۰ نهال از طریق جهاد کشاورزی و منابع طبیعی تهیه شد، عنوان کرد: اما متاسفانه روز درختکاری پای کار نبودند، نکته دیگر حفظ و نگهداری نهال‌های کاشته شده است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

وی گفت: در روز شهید امسال کاشت ۶۵۴۴ نهال را داریم که امیدواریم دستگاه‌های متولی پای کار باشند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان افزود: ارسال پیامک در راستای حفظ راه شهدا توسط مخابرات از کارهایی است که پیشنهاد می‌کنیم.

زرین جویی گفت: نامگذاری اماکن و معابر به نام شهدا ، درج بزرگداشت شهدا روی قبوض مصرفی اب، برق و گاز هم پیشنهاد می‌شود.

وی در ادامه به تفاهم نامه بنیاد شهید و استانداری در راستای اشتغال ایثارگران همچنین تامین زمین و مسکن آنها ، عنوان کرد: با توجه به اینکه بیش از ۷ هزار نفر از فرزندان ایثارگر و شهید بیکار هستند انتظار ما اهتمام ویژه به تبدیل وضعیت آنها  است.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس