رئیس پلیس آگاهی استان لرستان گفت: در آستانه نوروز و آغاز فصل خانه‌تکانی منازل، عده‌ای شیاد با درج آگهی‌های فریبنده تبلیغاتی در معابر و فضای مجازی، سعی در جلب اعتماد عمومی کرده تا در فرصت مناسب نقشه‌های شوم خود را به اجرا درآورند.

به گزارش خبر افلاک ، عبدالرضا رخشان رئیس پلیس آگاهی استان لرستان گفت: شرکت‌های خدماتی، نظافتی مجاز باید از یک‌سو، دارای شماره ثبت شرکت از اداره کل ثبت شرکت‌ها بوده و از سوی دیگر، مجوز فعالیت از اتحادیه مربوطه را داشته باشند.

او گفت: شرکت‌های غیرمجاز معمولاً آدرس و مکان مشخصی برای فعالیت ندارند و این‌گونه شرکت‌ها صرفاً با یک شماره تلفن اقدام به اعزام نیروی خدماتی به منازل و شرکت‌ها کرده و در برخی اوقات، اسامی مشابه با شرکت‌های معتبر را برای جلب نظر مشتریان خود مورد استفاده قرار می‌دهند.
رئیس پلیس آگاهی استان لرستان گفت: شهروندان باید قبل از هرگونه اعتماد به این‌گونه شرکت‌ها از طریق مراجعه به سایت اداره کل ثبت شرکت‌ها و اتحادیه مربوطه، نسبت به استعلام وضعیت فعالیت آن‌ها اقدام و با مشاهده کارت شناسایی افرادی که به در منازل جهت انجام امور نظافتی یا بردن قالی برای قالی‌شویی مراجعه می‌کنند، هویت آنان و شرکت فرستنده را احراز کنند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرنگاران جوان