امیری بااشاره به ضرورت گسترش جهاد تبیین در جامعه، گفت: بیان روایت های دروغ، ترفند دشمن برای انحراف افکار جوانان است.

به گزارش خبر افلاک ، امیر علی حیدر امیری اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران همیشه در فرامایشات و سخنانی خود بخشی از واقعیت های فراموش شده را یادآوری می کنند و راهکار ارائه داده و یا آینده روشن را نوید می دهند.

وی با اشاره به سخنان روز گذشته مقام معظم رهبری به مناسبت سالروز قیام تبریز، افزود: در زمینه انرژی هسته ای فرمودند که این مسئله، نیاز مبرم است ولی ایران به دنبال استفاده صلح آمیز انرژی هسته ای می باشد اما دشمن تلاش می کند تا دنیا را در این زمینه فریب دهد که بگوید ایران می خواهد سلاح هسته ای بسازد.

تحلیلگر مسائل سیاسی غرب آسیا عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب در بخشی دیگر بر تربیت دانشمندان و محققان تاکید کردند که اگر این کار صوت نگیرد در آینده دچار مشکل می شویم، دقیقا برای فرزندآوری نیز همین سخنان را فرمودند و در واقع با این فرامین سعی می کنند نیازهای آینده جامعه را بیان نمایند.

وی با اشاره به استمرار انقلاب اسلامی ایران، تصریح کرد: امام خمینی(ره) از همان ابتدای پیروزی انقلاب قدم هایی را برای استمرار انقلاب برداشتند و همیشه بر استمرار و ماندگاری انقلاب تاکید کردند که رهبر انقلاب روز گذشته نیز این مطالب را به خوبی بیان نمودند تا قشر جوان بدانند که انقلاب چگونه به دست آمده و استمرار یافته است.

امیری با اشاره به فریب دشمن از طریق رسانه ها گفت: دشمن به دنبال این است که با دروغ، بزرگنمایی و فریب بتواند بر افکار جوان اثر بگذارد به طوری که جای جلاد و شهید را عوض می کند و بیان روایت های دروغ، ترفند دشمن برای انحراف افکار جوان است که در این راستا رهبر معظم انقلاب بر جهاد تبیین تاکید نمودند.

تحلیلگر مسائل سیاسی غرب آسیا خاطر نشان کرد: در این جهاد تبیین هر کسی در هر سطحی باید چرایی انقلاب، دستاوردهای انقلاب و آینده انقلاب را به خوبی بیان نماید که این مهم بسیار تاکید شده است و با جهاد تبیین، از تحریف می توان جلوگیری کرد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک