فرمانده سپاه ناحیه پلدختر با بیان اینکه کنگره ۶۵۴۴ شهید استان لرستان سال آینده برگزار می‌شود گفت: کم‌کاری برخی دستگاه‌های اجرایی در معرفی شهدای این شهرستان مشهود است.

به گزارش خبر افلاک ، سرهنگ منصور کریمی‌فرد در جلسه هماهنگی کنگره ۶۵۴۴ شهید استان لرستان که در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد با بیان اینکه پیشرفت‌های حاصل شده و امنیت و آرامش ایجاد شده در کشور به برکت خون شهدا است اظهار داشت: کنگره شهدای استان لرستان در سال ۱۴۰۱ برگزار می‌شود و کمیته‌های مختلف این کنگره باید به‌صورت ماهانه اقدامات انجام شده خود را به دبیرخانه این کنگره اعلام کنند.

وی با اشاره به اینکه پلدختر بعد از نجف‌آباد اصفهان دومین شهر کشور در عرصه ایثار و شهادت است افزود: برگزاری ۶۴ یادواره شهدا به سپاه ناحیه پلدختر واگذار شده‌ است که ۴۳ یادواره را برگزار کرده‌ایم و ۲۰ یادواره دیگر باقی‌مانده است که اقدامات خود را برای برگزاری این یادواره‌ها تکمیل می‌کنیم.

فرمانده سپاه ناحیه پلدختر عنوان کرد: ۷۲ شهید برای هر صندلی ریاست در کشور تقدیم انقلاب شده‌ است و وظیفه همه ما است که هر چه در توان داریم برای شهدا انجام دهیم.

وی بیان کرد: زندگی‌نامه و وصیت‌نامه شهدای شهرستان پلدختر باید جمع‌آوری و مستندسازی شود تا در غرفه‌ای که در تهران برگزار می‌شود و مقام معظم رهبری هم از آن بازدید به‌عمل می‌آورند ارائه شود.

کریمی‌فرد گفت: کمیته‌های مختلف کنگره پلدختر سال گذشته تشکیل جلسه داده و قرار بود فرمانداری این شهرستان اتاقی برای کنگره در نظر بگیرد که بعد از گذشت یک سال هنوز محقق نشده‌ است.

وی با بیان اینکه در رابطه با معرفی شهدای پلدختر کم‌کاری انجام گرفته‌ است تصریح کرد: بعد از گذشت یک سال هنوز یک یا دو جلسه برگزار شده‌ که برای انجام بهتر کارهای کنگره و اعلام نتایج این جلسات باید به‌صورت ماهانه برگزار شود.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم