عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: رسانه‌ای کردن تزریق واکسن کرونا از سوی رهبر معظم انقلاب، پیامی به مردم درباره اهمیت تزریق واکسن کرونا است، مردم باید از این مسأله پند بگیرند و واکسن را تزریق کنند.

به گزارش خبر افلاک ، همایون سامه یح نجف آبادی، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ، درباره تزریق دز سوم واکسن از سوی رهبر معظم انقلاب، اظهار کرد: رسانه‌ای کردن تزریق واکسن کرونا از سوی رهبر معظم انقلاب، پیامی به مردم درباره اهمیت تزریق واکسن کرونا است، مردم باید از این مسأله پند بگیرند و واکسن را تزریق کنند.

وی درباره عدم تزریق واکسن کرونا از سوی گروهی از جامعه، افزود: اگر کسی می‌گوید واکسن ضرر دارد، باید بداند رهبر معظم انقلاب نخستین کسی بود که تمایل به تزریق واکسن کرونا داشت.

سامه یح، تأکید کرد: پیام رهبری این بود که هرکسی واکسن کرونا را تزریق کند، سلامت خود و اطرافیان را تضمین کرده است، به همین خاطر باید تمامی واجدان شرایط، تزریق واکسن کرونا را در دستور کار خود قرار دهند.

 نماینده کلیملیان ایران در مجلس اظهارکرد: سال گذشته در چنین زمانی واکسنی وجود نداشت و همه ما منتظر رسیدن واکسن بودیم تا آن را تزریق کنیم اما امروز این واکسن در دسترس است و زحمات زیادی برای واردات و تولید کشیده شده است، به طور قطع کسانی که واکسن تزریق نمی‌کنند کفران نعمت کرده‌اند و سلامتی اطرافیان خود را به خطر می‌اندازند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس