امروز حضور مردم در راهپیمایی خودرویی 22 بهمن تماشایی را خلق می کند و بار دیگر اتحاد ملت ایران به نمایش گذاشته می شود.

به گزارش خبرافلاک ، بهمن ۵۷ سال سرنوشت ساز ملت ایران بود، امام خمینی(ره) با پشتیبانی مردم توانست رژیم پهلوی را سرنگون کند، ملت ایران پس از سالها تحمل رنج و عذاب از چنگال رژیم پهلوی که گوش به فرمان استکبار بود، نجات یافتند و در ۲۲ بهمن، انقلاب اسلامی ایران تثبیت شد.

برای پیروزی انقلاب، موج هایی از خون کسانی که برای پیروزی انقلاب ایستاده بودند به راه افتاد اما ذره ای کوتاه نیامده و استوارتر از همیشه قدم برداشتند تا انقلاب به پیروزی برسد، روایت پیروزی انقلاب اسلامی ایران روایت ایستادگی، جانفشانی، حضور در صحنه و خلق حماسه ای بی نظیر بود که امروز با گذشت ۴۳ سال از پیروزی انقلاب، آن روز،  یادگاری در تاریخ ایران است.

بهاری ترین زمستان تاریخ

با پیروزی انقلاب اسلامی ایران، ملت رنج کشیده توانستند طعم استقلال و آزادی را بچشند، توانستند در صحنه حضور داشته باشند و پشت سری امام(ره) برای این انقلاب گام بردارند، بهمن ۵۷ در واقع بهاری ترین زمستان تاریخ بود که اهداف امام(ره) به ثمر نشست و خروش ملت ایران در صحنه های مختلف شرایط را برای پیروزی انقلاب رقم زد.

در روز ۲۲ بهمن سال ۵۷ جمعیتی عظیم به خیابانها آمدند تا تثبیت و پیروزی انقلاب اسلامی ایران را پس از سالها انتظار جشن بگیرند، به رسم هر ساله در روز ۲۲ بهمن ملت ایران با حضور در صحنه این روز تاریخی و به یادماندنی را با اتحاد و اقتدار جشن می گیرند تا به دنیا نشان دهند پشتیبان نظام و ولایت هستند و در این راه هر روز مسنجم تر حرکت می کنند.

پیروزی انقلاب اسلامی ایران، معجزه قرن بود که دشمنان را حیرت زده کرد، از همین رو دشمنان سعی کردند تا با توطئه، ترور، جنگ تحمیلی، فتنه و هزاران نقشه و حیله دیگر از پیشرفت و اقتدار انقلاب اسلامی ایران جلوگیری کنند اما به لطف خدا، امامین انقلاب و حضور مردم این توطئه ها راه به جایی نمی برد و انقلاب اسلامی ایران در اوج اقتدار و سربلندی به راه خود ادامه می دهد.

اگرچه دشمنان در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران سعی می کنند تا تبلیغات دروغین، بین ملت و نظام فاصله ایجاد کنند و جشن های باشکوه این ایام را کمرنگ جلوه دهند اما ملت ایران بدون توجه به این تبلیغات مسموم، خود را برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن آماده کرده اند تا با خروش خود در این روز، ۲۲ بهمن تماشایی را به رخ دنیا بکشند.

با حضورمان در صحنه راهپیمایی، دشمن را ناامید می کنیم

محمد مرادی یکی از شهروندان لرستانی اظهار داشت: ما ملت برای کشور و رهبرمان تا پای جان ایستاده ایم و در همه صحنه ها حضور داریم تا به دنیا نشان دهیم ما ادامه دهندگان راه انقلاب هستیم و همانگونه که ملت ایران در سال ۵۷ برای پیروزی انقلاب به صحنه آمدند امروز ما نیز به صحنه می آییم و این پیروزی را جشن می گیریم.

وی افزود: نسل های جوان که انقلاب را ندیده اند خود را برای حضور در راهیپمایی ۲۲ بهمن آماده کردند تا بار دیگر به دشمن بگویند ما پیرو شهیدانیم و حضور در این مراسم، دشمن را ناامید می کند و فردا فجرآفرینان به صحنه می آیند تا صلابت خود را به نمایش بگذارند.

این شهروند لرستانی تصریح کرد: نهال انقلاب اسلامی ایران، امروز به درختی تنومند تبدیل شده و همه ما ملت ایران با اتحاد برای سرافرازی ایران عزیزمان تلاش می کنیم و دشمنان بدانند همه ما گوش به فرمان رهبری هستیم و توطئه های آنها ذره ای در اراده ملت ایران اثری ندارد.

مرادی بیان کرد: ما امروز همان شعارهایی را سر می دهیم که در دهه ۵۷ فریاد می زدند، می خواهیم بگوییم که تا خون در رگ ماست این انقلاب استمرار دارد و برای آبادانی و اقتدار کشورمان حاضریم جانمان را فدا کنیم.

تلاش دشمن برای کمرنگ کردن جشن های ۲۲ بهمن

امیر علی حیدر امیری تحلیلگر مسائل سیاسی ، اظهار داشت: شرکت مردم در مراسم و راهپیمایی ها برای داخل و خارج از کشور بازتاب هایی را به دنبال دارد، معمولا در انقلاب های کشورهای دیگر بعد از مدتی مردم در مراسم شرکت نمی کنند و در نتیجه بازیگران سیاسی و تحلیلگران، حضور مردم همان کشور را مورد قضاوت قرار می دهند اما ملت ایران هر ساله مراسم ۲۲ بهمن را باشکوه تر برگزار می کند.

وی افزود: در ایران، تمام تحرکات ملت ایران را مد نظر قرار می دهند که آیا مردم ایران به همان اهداف و شعارهای اول انقلاب وفادار هستند یا نه و زمانی که راهیپمایی برگزار می شود این حضور رصد می شود و آنها این حضور را در جلسات مختلف مورد تحلیل قرار می دهند.

تحلیلگر مسائل سیاسی تصریح کرد: چند سال پیش دشمنان و ضد انقلاب و برخی از فریب خوردگان بحث برگزاری رفراندوم را مطرح کردند که آیا مردم هنوز وفادار هستند، اما این افراد غافل هستند از این که حضور مردم در انتخابات و دیگر صحنه ها یک رفراندوم است، همچنین در تشییع پیکر شهید سلیمانی و حضور ۵۰ میلیونی ملت ایران، پیام باهم بودن و اتحاد را به دنیا نشان داد.

امیری بیان کرد: دشمنان قبل از هر مراسم انقلابی، سعی می کنند مردم را ناامید و دلسرد کنند و از مدتها قبل از سالگرد پیروزی انقلاب، تمام رسانه های خود را برای ناامید کردن مردم به کار گرفتند و در این برنامه از کارشناسان دروغین استفاده کردند و سعی می کنند تا برگزاری جشن های انقلاب را کمرنگ جلوه دهند.

وی عنوان کرد: حضور ملت ایران در مراسم ۲۲ بهمن چه به صورت خودرویی، عادی و یا مجازی بار دیگر می تواند مشتی محکم بر دهان دشمنان باشد و حضور با اقتدار و با صلابت ملت ایران در روز ۲۲ بهمن نشان می دهد که نقشه دشمنان اثری ندارد.

اما به دلیل شیوع کرونا امروز مراسم ۲۲ بهمن در شهرهای استان لرستان به صورت خودرویی تا مصلی های نماز جمعه برگزار می شود.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک