حجت الاسلام درویشی با اشاره به لزوم بیان دستاوردهای انقلاب، گفت: امروز قدرت موشکی ایران به گونه ای پیشرفت داشته که کابوس دشمن شده است.

به گزارش خبر افلاک ، حجت الاسلام علی درویشی اظهارداشت: پیروزی انقلاب اسلامی ایران در عرصه های مختلف، دستاوردهایی را به همراه داشته است، اتحاد یکی از ویژگی های ملت ایران است که با اتحاد و یکپارچگی برای پیروزی انقلاب اقدام نمودند و پس از پیروزی انقلاب در هشت سال جنگ تحمیلی و حوادثی مانند سیل و زلزله و یا ایام کرونا برای کمک و یاری رساندن به یکدیگر از هیچ کوششی دریغ نکردند.

وی افزود: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، دشمنان برای ضربه به کشور از هر راهی وارد شدند و صدها شبکه را به راه انداختند اما در همه توطئه ها شکست خورده و سرگردان هستند چرا که ایران روز به روز با اقتدار در مسیر ترسیم شده حرکت می کند.

مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه لرستان تصریح کرد: دشمنان انقلاب با صدها مطلب و تبلیغ دروغ سعی دارند تا بین مردم و انقلاب و نظام جدایی ایجاد کنند ولی ملت ایران در عرصه های مختلف مانند راهپیمایی ها نشان داده اند که هیچ چیز نمی تواند بین ملت و نظام جدایی بیندازد و ملت ایران همواره در مسیر انقلاب گام برمی دارند.

حجت الاسلام درویشی عنوان کرد: امروز قدرت موشکی ایران، کابوس دشمن شده است و نه تنها در عرصه موشکی و نظامی بلکه به برکت پیروزی انقلاب، در عرصه های علمی، پزشکی، فرهنگی و سایر بخش ها بسیار قدرتمند و قوی شده است.

وی بیان کرد: قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران تا جایی است که بدون توجه به کشورهای دیگر، برای کشورهای تحریم شده، سوخت ارسال می کند، ایران کشوری است که کشتی انگلیسی را توقیف می کند، ایران به کشوری تبدیل شده که پیچیده ترین توطئه های دشمن مانند داعش را نابود می کند، ایران به پایگاه نظامی آمریکا در عین الاسد حمله می کند و همه اینها گوشه ای از توانایی ها و پیشرفت های ایران است.

مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه لرستان خاطرنشان کرد: به برکت پیروزی انقلاب اسلامی ایران، در حوزه علمی ایران به قدری پیشرفت داشته که یکی از شش کشور سازنده واکسن کرونا در جهان است و با توجه به همه این پیشرفتها و موفقیتها باید حقایق و دستاوردها به خوبی بیان شود.

حجت الاسلام درویشی با بیان اینکه ایستادگی در برابر دشمن، یکی از ویژگی های ملت ایران است، گفت: پیشرفت ما در ایستادگی در برابر دشمن است و همچنان در برابر زورگویی و دشمنان می ایستیم.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک