آیت الله نیازی گفت: حضور ملت ایران در صحنه به رهبری امام(ره) منجر به پیروزی انقلاب اسلامی ایران شد.

به گزارش خبر افلاک ، آیت الله هاشم نیازی اظهارداشت: امام خمینی(ره) یک شخصیت دارای مقام بالایی از عرفان و معنویت بودند و خداوند در این شخصیت تاثیری در رفتار و گفتارش گذاشت که توانست انقلابی به نام انقلاب اسلامی ایران را به پا کند که دارای عظمت است.

وی افزود: قلب امام(ره) در اختیار خداوند بود و همین سبب شده بود که ملت ایران به رهبری امام(ره) در صحنه حاضر شوند و بتوانند در بهمن ۵۷ انقلاب اسلامی ایران را به پیروزی برسانند که امروز انقلاب اسلامی ایران با اقتدار و عزت به راه خود ادامه می دهد.

نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: عنایت و عزت الهی سبب شد تا انقلاب اسلامی ایران به رهبری معمار کبیر انقلاب و با پشتیبانی مردم پس از سالها ایستادگی به پیروزی برسد.

آیت الله نیازی خاطرنشان کرد: در ۴۸ ساعت منتهی به ۲۲ بهمن سال ۵۷، حکومت نظامی اعلام شد و ماموران رژیم پهلوی گفتند کسی حق رفت و آمد در خیابان را ندارد اما امام(ره) فرمودند همه ملت به خیابان بیایند و دقیقا همه ملت گوش به فرمان امام(ره) به خیابانها آمدند و ضربه ای را به رژیم پهلوی وارد کردند.

وی بیان کرد: حضور ملت ایران در صحنه به رهبری امام(ره) سبب شد تا توطئه های آنها خنثی شود و همین حضور پیروزی بهمن ۵۷ را رقم زد که روز ۲۲ بهمن شیرین ترین خاطره برای ملت ایران است.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک