رئیس هیئت مدیره کانون شرکت‌های سرمایه‌گذاری سهام عدالت کشور با بیان اینکه سود سهام مشمولان سهام عدالت تا پایان سال پرداخت می‌شود گفت: سود سهام عدالت افراد فوت شده هنوز تعیین تکلیف نشده است.

به گزارش خبر افلاک ، حسین امینی خواه ، با اشاره به موضوع پرداخت سود سهام عدالت به مردم اظهار داشت: این روزها بحث پرداخت سود سهام عدالت مربوط به عملکرد سال ۹۹ مطرح و اعلام شده سود سهام مشمولان سهام عدالت تا پایان سال پرداخت می‌شود.

وی افزود: براساس پرداخت سود سهام عدالت بابت عملکرد سال ۹۹ سود سهام عدالت مشمولانی که سهام با ارزش اسمی یک میلیون تومان بوده حدود یک میلیون و صد هزار تومان و سود سهام عدالت افرادی‌که سهام آنها با ارزش اسمی ۵۳۲ هزار تومان بوده حدود  600 هزار تومان است.

رئیس هیئت مدیره کانون شرکت‌های سرمایه‌گذاری سهام عدالت کشور با انتقاد از عملکرد سازمان خصوصی سازی در پرداخت سود سهام عدالت برخی مشمولان عنوان کرد: متاسفانه سود سهام عدالت سنوات ۹۴ تا ۹۷ چندین میلیون از مشمولان در دوره‌ای که سازمان خصوصی سازی پرداخت می‌کرد و شماره شبا خود را ارسال نکرده بودند  تاکنون از طرف این سازمان پرداخت نشده و این در حالی است که بسیاری از این مشمولان از سال گذشته و امسال شماره شبا خود را جهت دریافت سود سهام عدالت خود اعلام کرده‌اند ولی سازمان خصوصی سازی در زمینه پرداخت سود سهام عدالت این مشمولان اقدامی نکرده است. 

وی با اشاره به سهام عدالت افراد فوت شده بیان کرد: در رابطه با سود سهام عدالت افراد فوت شده و تخصیص آن به وراث متاسفانه از اردیبهشت سال ۹۹ سایتی که توسط سازمان خصوصی سازی طراحی شده بود به بهانه ایجاد یایت جدید مسدود شد ولی تاکنون به دلیل عدم ایجاد سایت جدید سهام عدالت افراد فوت شده تعیین تکلیف نشده و این در حالی است که از طریق سایت قبلی می‌شد کار را انجام داد.

امینی خواه گفت: با توجه به وعده‌های مکرر مجلس و دولت در رابطه با ثبت نام از جاماندگان سهام عدالت مردم همچنان  منتظر اقدام عملی در رابطه با طرح جامانده‌های سهام عدالت هستند و همچنین سهام افراد فوت شده را به وراث پرداخت کنند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم