سردار توکلی گفت: استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب بود که توانست پس از پیروزی، قانون کشور را متناسب با احکام قرآن و اسلام تهیه نماید.

به گزارش خبر افلاک ، سردار حبیب اله توکلی اظهارداشت: هر ساله در ایام الله دهه فجر یک تجدید میثاق بین ملت ایران با امامین انقلاب و آرمانهای شهیدان برای تداوم انقلاب است و با جشن های دهه فجر می توان دشمن را در رسیدن به برنامه های خود ناکام گذاشت.

وی افزود: ۴۳ سال از پیرزوی انقلاب اسلامی ایران می گذرد و نبرد ملت ایران با نظام سلطه و استکبار ادامه دارد اما طی این سالها همیشه پیروز میدان، ملت مومن و وفادار ایران بوده که توانسته اند در همه عرصه ها پیشرفت قابل توجهی داشته باشند.

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان تصریح کرد: از پیروزی انقلاب اسلامی ایران تاکنون، ملت ایران با تبعیت از امامین انقلاب و با وحدت و همدلی در همه عرصه ها موفق بوده اند و اجازه نمی دهند که فتنه ها و توطئه های دشمن، مانع پیشرفت کشور شود.

سردار توکلی با اشاره به دستاوردهای انقلاب، عنوان کرد: استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب بود که توانست پس از پیروزی، قانون کشور را متناسب با احکام قرآن و اسلام تهیه نماید، این انقلاب به راحتی به دست نیامده بلکه همه جای این کشور، آغشته به خون شهدایی است که جان دادند تا پرچم جمهوری اسلامی ایران در اهتزاز بماند.

وی بیان کرد: در طول این سالها دشمنان نمی خواستند که جمهوری اسلامی ایران شکل بگیرد اما امروز شاهدیم که هیمنه آمریکا شکسته شده و نفوذ گفتمان انقلاب به عنوان دستاوردی است که ثمره آن، شکل گیری جبهه اسلامی توسط مردم آزادیخواه در جهان است.

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان خاطرنشان کرد: ملت ایران، پرچمدار مبارزه علیه استکبار است و در هر جای دنیا، ندایی از مظلومان به گوش برسد، ایران به عنوان مدافع مظلومین حضور پیدا می کند و در برابر استکبار و دشمنان می ایستد.

سردار توکلی بیان کرد: در آستانه چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران هستیم و علیرغم همه تلاش دشمنان اما ملت ایران با نشاط در مسیر اهداف و آرمان های انقلاب حرکت می کند و هیچ توطئه ای نمی تواند جلوی حرکت پرشتاب انقلاب اسلامی ایران را بگیرد.

وی اظهار داشت: تهدیدات دشمن نمی تواند تاثیری در اراده ملت ایران بگذارد و مردم تداوم دهنده این راه هستند و با اخراج آمریکا از منطقه، شاهد جشن بزرگ پیروزی خواهیم بود.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک