در جریان سیلاب و ریزش کوه در آزادراه خرم‌آباد - پل زال یک نیروی شرکت آزادراه که سرنشین یک نیسان آبی بود مفقود شد؛ حالا نیسان تکه‌تکه شده پیداشده، ولی همچنان خبری از جسد این مرد نیست.

به گزارش خبر افلاک ، این روز‌ها حاشیه‌های رودخانه‌های زال شاهد حضور مردم، تیم‌های امدادی و خانواده یکی از نیرو‌های شرکت آزادراه خرم آباد – پل زال است که در پی پیدا کردن نشانی از جنازه وی هستند که در جریان سیلاب اخیر مفقود شده است.

نیسان آبی حامل این مرد لرستانی به صورت تکه تکه پیدا شده، ولی همچنان خبری از سرنشین این خودرو نیست.

صارم رضایی با اشاره به آخرین خبر‌ها از جست و جو برای پیدا کردن جسد یکی از پرسنل شرکت آزاد راه پل زال که در جریان بارندگی‌ها و ریزش کوه در رودخانه سقوط کرده و هنوز پیدا نشده است اظهار داشت: متأسفانه علیرغم جست و جو‌های صورت گرفته، هنوز پیدا نشده است.

وی با اشاره به اینکه جسد این فرد احتمالاً در شن و ماسه‌ها گیر کرده باشد عنوان کرد: زمان این اتفاق، حجم آب خیلی زیاد بود، چند ساعت قبل از حضور ما این اتفاق رخ داده، متأسفانه در مسیر تونلی که در حال تردد بوده، سنگ‌هایی که از کوه پرتاب شده به این فرد و خودرو برخورد کرده، آب هم آنجا خیلی زیاد بوده و ما تا الان فقط توانسته‌ایم نیسان را پیدا کنیم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان ادامه داد: قسمتی از این نیسان را یک جا و قسمت دیگر آن را جای دیگر پیدا کرده‌ایم، فکر می‌کنم زمان ببرد تا بتوانیم جسد این فرد را پیدا کنیم، چون آب رودخانه شفاف نیست تا بتوانیم جسد او را پیدا کنیم.

رضایی ادامه داد: با همه این تفاسیر نیرو‌های ما در حال جست و جو هستند تا شاید نشانه‌ای از این فرد را پیدا کنند، متأسفانه شدت آب خیلی زیاد بوده و قابل تصور نبوده است.

وی با اشاره به اینکه فعلاً در حال جست جو هستیم، کار خیلی سخت است، آب شفاف نیست، در آن گل و لای وجود دارد و بستر رودخانه نیز شن و ماسه است گفت: احتمالاً جسد این فرد در شن و ماسه‌ها گیر کرده است، فعلاً هم کسی نمی‌تواند داخل رودخانه برود، قسمت‌هایی از رودخانه هم که می‌روند، نیست، مسیر هم حدود ۴۰ تا ۵۰ کیلومتر است و خیلی سخت است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان با تاکید بر اینکه حتی ما برای پیدا کردن جسد، از نیرو‌های بومی و محلی منطقه هم استفاده کرده‌ایم گفت: عملیات جست و جو از تاریخ ۲۳ دی ماه تا الان در حال انجام است.

رضایی یادآور شد: در روز‌های اول و تا تاریخ یکم بهمن ماه سه تیم از خرم آباد و سه تیم از پلدختر عملیات جست و جو را انجام می‌دادند، از یکم بهمن ماه به بعد تیم‌های پلدختر در حال جست و جو هستند، چون شرایط استان همراه با بارندگی و برف بوده نیرو‌ها را به شهرستان‌های دیگر برای کمک اعزام کردیم.

وی افزود: شرایط بهتر شود، تلاش می‌کنیم که دوباره از نیرو‌های خرم آباد نیز استفاده کنیم.

 انتهای پیام/ب

  • منبع خبر : خبرنگاران جوان