بازگیر،فرمانده اسبق سپاه خرم آباد گفت:دست بوس تمام بسیجیان شهر خرم آباد هستم؛ موفقیت ها و محاسن ۱۰ ساله همه از آن بسیجیان و پایوران ناحیه مقاومت بوده و اگر معایبی در این مدت وجود داشته است از مدیریت بنده بوده است.

به گزارش خبرافلاک سرهنگ پاسدار ماشااله بازگیر، در آیین تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خرم آباد اظهارداشت: خدا را شاکرم که توفیق خدمت به من داد تا دوران نوجوانی را در کشاکش حوادث دوران انقلاب، دوران جوانی را در جبهه های دفاع مقدس و میانسالی را خدمتگزار مردم در کوچه ها و محله های شهر باشم.
وی افزود:توکل بخدا، هدایت و راهبری فرماندهی استان، همکاری و وحدت پایوران و بسیجیان سرافرازم در ده سال خدمت در ناحیه مقاومت همراه من بوده است؛ دست بوس تمام بسیجیان شهر خرم آباد هستم؛ موفقیت ها و محاسن ۱۰ ساله همه از آن بسیجیان و پایوران ناحیه مقاومت بوده و اگر معایبی در این مدت وجود داشته است از مدیریت بنده بوده است.
فرمانده سابق سپاه خرم آباد با اشاره به خدمات ۱۰ ساله ناحیه مقاومت در جای جای شهر عنوان کرد: جذب، آموزش،سازماندهی،حفظ انسجام و رصد انقلابی گری از ماموریت های مهم بسیج است و بسیجیان خرم آباد در این امور با تمام قوت پای کار بودند.

بازگیر با اشاره به این که بسیج یعنی امنیت ۳۶۰ درجه تصریح کرد: بسیج امروز الگوی جبهه مقاومت در بین گروه ها و جوانان سوریه،عراق، یمن، لبنان و…است و این الگو بواسطه اندیشه الهی و معنویت پابرجاست.

وی خاطرنشان کرد: تشکیل ۴۱۰ گروه جهادی، ۱۲۰ صندوق قرض الحسنه، ساخت و تعمیر منازل نیازمندان، توزیع ۴۵ هزار بسته معیشتی، آزادی ۸۰ زندانی، فعالیت ۵۲۴ تیم مراقبتی، حمایتی و نظارتی در کنار کادر بهداشت و درمان، راه اندازی قرارگاه جواد الائمه، تشکیل گردان های سایبری و کانال های روشنگری، تنها گوشه ای از خدمات ناحیه مقاومت بسیج در این مدت به شمار می رود.

فرمانده یگان امنیتی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان
با بیان این که رفتار و عمل فرماندهان دفاع مقدس،رشد،تربیت و پرورش گردان و لشگرها را به دنبال داشت گفت:به برادرم،سرهنگ برامکی با اخلاقی فاطمی و حسینی که از سن نوجوانی تا به امروز در بسیج بودند تبریک می گویم پروردگارا بابت این انتصاب شاکر هستیم ان شاالله شاهد پیش رفت عزیزان در این مسیر باشیم.

انتهای پیام/