حجت الاسلام شاهرخی گفت: در ۲۲ بهمن سال ۵۷ شکوه و عظمت از دست رفته به کشور بازگشت و احکام نورانی اسلامی در کشور جاری شد.

به گزارش خبر افلاک، حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی در جلسه برنامه ریزی دهه فجر اظهار داشت: شهدای زیادی در طول این مدت توسط ملت ایران هدیه شد و همچنان باید آرمانها و ارزش های اسلامی را روی دست بگیریم و دنبال کنیم.

وی افزود: آرمان هایی که بخشی در گام اول و بخشی هم در گام دوم انجام می شود تا هدفی که در ۲۲ بهمن ۵۷ به دنبال آن بودیم، رقم بخورد.

نماینده ولی فقیه در لرستان تصریح کرد: دشمن در دهه فجر می داند که ما چه برنامه ای داریم لذا تلاش می کند تا این جشن کمرنگ شود و باید هوشیارانه دنبال کنیم که گرفتار برنامه های دشمن نشویم، ما به دنبال امیدآفرینی هستیم و دشمن می کوشد تا این موارد را کمرنگ کند.

حجت الاسلام شاهرخی عنوان کرد: ۲۲ بهمن و جشن انقلاب متفاوت با جشن های دیگر است که در کشورهای دیگر برگزار می شود، این یک جشن مردمی است و ضمن اینکه همه ادارات و سازمانها مشارکت می کنند ولی باید پررنگ تر شود و جنبه مردمی آن قوت بیشتری داشته باشد.

وی بیان کرد: در ۲۲ بهمن سال ۵۷ شکوه و عظمت از دست رفته به کشور بازگشت و احکام نورانی اسلامی در کشور جاری شد، در این روز خط پایانی بر خاندان سلطنتی کشیده شد و با پیروزی انقلاب اسلامی ایران، نام ایران در جهان بر سر زبانها افتاد.

نماینده ولی فقیه در لرستان خاطرنشان کرد: بازخوانی نقش بزرگان هر شهر، نمایش صحنه هایی از ایستادگی و پیروزی مردم در برابر رژیم پهلوی، شاخصه هایی که ایران را در منطقه متمایز می کند باید نشان داده شود و بازگو گردد که در قالب هنر، اثرگذاری بیشتری دارد.

حجت الاسلام شاهرخی گفت: در سفر سال گذشته نوبخت به لرستان هزار و ۴۵۰ میلیارد قول دادند و استاندار و کارگزاران پیگیر باشند تا این مبلغ را تخصیص بدهند و آثار آن را ببینیم و یکی دیگر از برنامه ها، پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهور است که امیدآفرینی را به دنبال دارد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک