مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان گفت: چهار هزار و ۶۰۰ واحد مسکونی طی سه سال برای مددجویان تحت پوشش این نهاد در استان احداث می‌شود.

به گزارش خبر افلاک، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان گفت: چهار هزار و ۶۰۰ واحد مسکونی طی سه سال برای مددجویان تحت پوشش این نهاد در استان احداث می‌شود.

“جلال شیخ‌پور”  در آئین افتتاح ۵۰۰ واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان لرستان افزود: مسکن موضوعی پیچیده برای خانواده‌های نیازمند و محروم است، بنابراین ایجاد مسکن ضمن افزایش اعتماد و عزت نفس، فرصت تصمیم‌گیری درست را به مددجویان می‌دهد.

او بیان کرد: در کمیته امداد ساخت مسکن به عنوان یک نهضت تعریف شده است تا اینمشکل برای محرومان رفع شود، بدون تردید این مهم در ابعاد اقتصادی در راستای توانمندسازی، اجتماعی برای تحقق مطلوب فعالیت‌های خانوار و بعد روانی در جهت امید به زندگی تاثیر بسزایی دارد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون ۳۵۰ واحد برای مددجویان ساخته شده است، افزود: امروز نیز شاهد افتتاح ۵۰۰ واحد مسکونی به همت سپاه پاسداران و همکاری کمیته‌امداد و بنیاد مسکن هستیم.

شیخ‌پور با اشاره به اینکه طی ۲ سال آینده بر اساس تفاهم‌نامه مشترک، ۲ هزار و ۵۰۰ واحد دیگر احداث می‌شود ادامه داد: در همین راستا امروز ۳۰۰ واحد آن کلنگ‌زنی می‌شود.

او با تاکید بر اینکه کمیته امداد ساخت هزار واحد را تا پایان سال هدف‌گذاری کرده که تحویل مددجویان دهد، گفت: از ابتدای سال تاکنون ۴۳۰۰ واحد تعمیرات منزل مددجویان انجام شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان از برنامه‌ریزی جهت احداث چهار هزار و ۶۰۰واحد تا سه سال آینده خبر داد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرنگاران جوان